Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek 14 éves lányt 17...

Engednétek 14 éves lányt 17 éves fiúval járni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 17:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
52%
Nem. 14 evesen meg kislany, a srac majdnem nagykoru. Persze vannak extrem helyzetek, ha a fiu tul eretlen, de ebben a korban sok szerintem a 3 ev.
2020. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
76%
14 éves lány vagyok, és így sem tudok mást mondani mint hogy embertől függ. egy átlagos tizennégy éves lány simán lehet oylan szinten mint egy átlagos tizenhét éves lány, de az is lehet hogy a fiú többet akar, ezt így nem tudom megmondani, ha te konkrétan ismered őket, akkor szerintem úgy is meg tudod állapítani.
2020. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
79%
Hamár ennyi kommentelő van kiváncsi lennék azoknak az átlag korára ugyanis én most 22 évesen is (még de már egyre kevésbé) átlátom valamenyire ezeket a legtöbb kislány bőven idősebb palit akar. És ez kishíján 8 éve is így volt. Ki mit gondol erről?
2020. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
33%
#13 Tehát akkor most mindent megkéne engedni a kislánynak, csak mert ő akarja? Ez nem így megy, valahol megkell húzni a határt.
2020. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
72%
35 vagyok. Azt gondolom errol, h termeszetesen ember/gyerekfuggo. DE: ha altalanositani kell egy 14 eves gyereknek semmi koze a szexhez, legalabbis en nem szeretnem ha ebben a korban koze lenne. (Amugy 16-17 evesen mar rendben van reszemrol) Egy majdnem 18 eves fiu, meg ha csak kezenfogva akar jarni es csokolozni evekig az sem normalis.
2020. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
70%
#15 Ott a pont. Ritka, ha egy 17 éves srác várna akár másfél-2 évet a lányra, egy 14 évesnek még nem ezzel kéne foglalkoznia.
2020. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a szavazás aránya tökéletesen megmutatja, hogy engedni kell. 50 ember szavazot és a nagyrésze mind igennel. A válaszolok meg erre a kérdésre bőven 20 komment alatt van. Én a szavazás felé húzódok, 50 ember mégis több.
2020. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
54%

Én 17 évesen biztos nem kezdenék 14 évessel, mert nekem annál már több kell, mint amit egy normális, jól nevelt 14 éves tudna nekem adni, ribizlikkel meg nem kezdek, mindig is iszonyat gáznak tartottam, hogy 12-14 évesek már nemi életet élnek meg játszák a felnőttet, legyen az fiú vagy lány. Persze jöhetnek az ilyen "mi is ennyi idősek voltunk és már van gyerek is" happy end sztorik, de az ilyen nagyon ritka, 1000-ből 1 ilyen kapcsolat működik és akkor is többnyire csak akkor ha a fiú még tényleg nagyon gyerekes, esetleg aszex.


#17 A szavazók valószínűleg azért szavaztak igennel többnyire, mert az is teljesen igaz, hogy ezt tiltani nem nagy lehet, csak korlátozni maximum, így mást nem tudnak tenni, mint engedni és reménykedni, hogy egy éretlen, de normális fiút fogott ki a lány, vagy hogy nem egy ribizlit neveltek a lányukból.

2020. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
61%
*nagyon
2020. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
66%
Igen, én engedném. Engem is engedtek. 30 éves vagyok, 2 fiúval volt dolgom, a második lett a férjem, a gyerekeim apja. Nem lettem attól ribi mert 14 évesen lett barátom. Örülök, hogy engedték (az együtt alvást vagy 3x 4x engedték a 2.5 év alatt 15-16 éves voltam már akkor.) Ha nem engedték volna akkor megoldottuk volna máshogy a találkákat. Így meg biztonságban a házban "szem" előtt voltunk.
2020. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!