Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek 14 éves lányt 17...

Engednétek 14 éves lányt 17 éves fiúval járni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 17:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
50%
Na látom sok itt a homofób szülő, azért lettem lepontozva, magatokra ismertetek. Kár, hogy nem írtam inkább igent annak a lánynak akkor, jobb lett volna neki, mint az, hogy kivételeznek vele, csak mert mindketten lányok. Szegények. Remélem inkább összejöttek és nem a többség véleményére hallgatott.
2020. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Egy 14 évesnek alapból semmi dolga még a fiúkkal, szórakozzon szépen a barátaival, élvezze a gondtalan gyerekkort és foglalkozzon a tanulással, perpill ez a legfontosabb dolga. És véletlenül sem a pasizás és még annyira sem a szex, mert egy 17 éves, majdnem felnőtt korú srác egészen biztos nem csak a kezét akarja fogni a lánynak, hanem szexelni is szeretne, márpedig egy 14 éves ehhez még bőven kicsi, még csak egy gyerek, hiába kapálózik némelyik, hogy ő "érett".
2020. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
54%

Hát nem tudom, szerintem ez határeset. Ez az a korosztály, ami már középiskolában találkozhat.

De ha már felhoztuk a másságot. Én ősszel leszek 18, biszexuális lány vagyok. Én nem jönnék össze 14 éves lánnyal (ennyi idős fiúval sem). Szerintem túl fiatal hozzám és tökre nem lennénk egy szinten. Bár én koravén típus vagyok az általános elmondás szerint. De azért nálam azért az illető akivel összejövök az legyen 16 éves, esetleg ha nagyon értelmes, akkor talán 15 még belefér.

Tehát én azt mondanám, hogy oké ha járnak, de ha belegondolok én most és egy éve se hittem volna össze 14 évessel.

De egyébként a járás nem engedem vagy nem engedem kérdés. Max annyit tud csinálni, hogy eltiltja a szülő, aztán majd titkolózik a gyerek és nem tudja mit csinál, és szétvágja a szülő-gyerek kapcsolatot. Legnagyobb mázli esetén szakítanak a kamaszok a szülő miatt, mert nem lesz rendesen idejük egymásra, de az is ugyan úgy klasszul megvágja a szülő-gyerek kapcsolatot, de kiküszöbölte a titokban találkozót. Szóval engedni jobb valamilyen szinten, mert akkor szem előtt vannak

2020. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nagyon, de nagyon félre ért az, aki privátban rám írt, nekem nincs azzal bajom, hogy a többség engedné. Nekem azzal van a bajom, hogy az engedők közt 100%, hogy akadnak olyanok is, akik annál a kérdésnél meg ellenezték, csak mert mindketten lányok voltak, ergo homofóbok, azt pedig rühellem. Ha nem engedjük a leszbikus/meleg kapcsolatot, akkor ne engedjük a heteró kapcsolatot se, vagy ha engedjük a heterót, akkor engedjük a leszbikust/meleget is, mert ugyanolyan emberek, mint mindenki más.
2020. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
18%
Na megint magára ismert 2 ember.
2020. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

#21 Azért pontoznak le, mert magukra veszik azok is azt, amit írsz, akikhez nem szól az, amit írsz. Gondolom.


Köszönöm az eddigi válaszokat is meg a szavazást is.

2020. aug. 13. 23:48
 27/32 anonim ***** válasza:
76%
#26 Akkor, akinek nem inge ne vegye magára.
2020. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
16%
22-nek. Attól még tanultam, diplomám is lett. Szerintem nem üti az egyik a másikat.
2020. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
58%

#28 Igen és? Nem a tanulás az egyetlen probléma ezzel, hanem hogy egy 14 éves még bőven ráér pasizni és szexelni.. 🤷‍♀️

Na meg attól, hogy TE ugyanúgy tanultál, nem jelenti, hogy másnak nem venné el az eszét egy 17 éves fiúcska..

2020. aug. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
61%

Májusban lett 14 a lányom, szeptemberben kezdi a középiskolát.

Megmondom őszintén, hogy nem örülnék neki ha egy 17 éves sráccal akarna járni. Valószínűleg nem tiltanám, de erősen kontroll alatt tartanám őket.

A tiltás felesleges, be nem zárhatod, maximum hazudni és titkolózni fog.

Nem könnyű helyzet az biztos.

2020. aug. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!