Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 15 éves húgom elszeretne...

A 15 éves húgom elszeretne menni a 14 éves barátnőjével Bécsbe nyaralni. Ti elengednétek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A húgom elszeretne menni jövőre a barátnőjével, de nagyon tanácstalanok vagyunk. A barátnőjének a szülei OTT LENNÉNEK. Két-három éjszakáról lenne szó. A Práter miatt találták ki Bécset.

Ti elengednétek a lányotokat? Legjobb barátnők...



2020. aug. 17. 12:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Én elengedném.
2020. aug. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#8

Nem, képzeld...nem én vagyok a lány, hanem tényleg a húgom. Én már 19 éves vagyok, csak nekem 18 éves koromban volt lehetőségem barátokkal elmenni nyaralni, akkor meg már nem volt kérdés, hogy elengednek. Nem fogok elnézést kérni amiatt, mert felmertem tenni egy kérdést, hisz erre van az oldal.

Amúgy mindenkinek köszönöm a válaszokat!

#5

Természetesen felfogjuk hívni a lány szüleit.

2020. aug. 18. 08:17
 13/14 A kérdező kommentje:

#8

És igen, tényleg úgy kérdeztem, hogy 'Ti elengednétek a lányotokat?'. De csak amiatt, mert most nem tinik véleményére vagyok elsősorban kíváncsi, hanem szülők/felnőttek véleményére.

2020. aug. 18. 08:22
 14/14 anonim válasza:
100%

Bécs az egyik legbiztonságosabb nagyváros.

A Prater jó hely, csak sok pénzt hamar el lehet költeni. (A céllövöldésekkel nem árt vigyázni, akadnak nagyon lehúzósak köztük.)

Itt egyrészt azt kell eldöntenetek, ismeritek-e a barátnő szüleit, megbízható embereknek tartjátok-e őket.

Másrészt azt, hogy anyagilag belefér-e. A Praterben egy menet 4-5 euró körül van, a WC-k is fizetősek (50 cent), viszont mivel nyitott terület, enni-innivalót nem kötelező ott venni.


Bécs jó kaland két kamaszlánynak. Tehát ha tudnak alapszinten angolul vagy németül, van rá pénz és a barátnő szüleivel is minden ok, akkor szerintem menjenek!


(Az egyetlen, amitől lehetne félni, a koronavírus, de ki tudja, hogy jövőre azzal mi lesz. Júniusban voltam, hát ott se tartották be a másfél métert a fiatalok a parkokban és sorbanállásnál.)

2020. aug. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!