Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyedül elengeditek 10-11...

Egyedül elengeditek 10-11 éves lányotokat erre-arra?

Figyelt kérdés
gondolok itt például egyedül a városba(kisváros,fél óra séta),suliba,stb.?
2010. aug. 4. 22:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
10 évest simán. Minden ismerősöm a környezetemben. Suliba, edzésre, zeneiskola, stb. Kisváros.
2010. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
engem 13 évesen alig engednek valahova!ok suli és ennyi!:S
2010. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%

Én nem vagyok még szülő,de ahova biztos elengedem majd:

-Sétálni a lakhely bármely részébe,egy bizonyos időpontra vissza kell érnie

-Másik városba még bizalmatlanul,de elengedem,ha 2-nél több barátnőjével megy (csoportosan nehezebb eltévedni,és könyebb segítséget találni)

-Tinidiszkóba(csak fél 12-ig)

2010. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%

Most kövezzetek meg, de én nem engedném el. Én sem vagyok szülő, de hamarosan szeretnék babát, és biztos, hogy nem engedném még el ennyi idősen.


24/L

2010. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
23:30as , remélem nem lesz gyereket , 10 évesen discoba?:o és másik városba ?
2010. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

Még ha tinidiszkó is 10 évesen???


Nem tudom,hogy működik a tinidiszkó,de én korlátoznám.Csak 13 éves kortól engedném be őket és elkérném a diákot.


Amúgy,nincs gyerekem,de ha majd lesz én 10 évesen baránőivel elengedem a városba sétálni.

Nagyon fontos a kommunikáció és a nevelés.Ha megfelelő nevelésben részesül a gyermek 10 éves korban mielőtt elmegy sétálni már mondani sem kell neki,hogy "Kislányom!Tudod jól,hogy idegenekkel nem állsz szóba és nem fogadsz el tőlük semmit."

Másik városba is max. úgy engedném,hogy elviszem őket én.

15/L

2010. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Engem 10 évesen csak a kertvárosba meg meg anyukám munkahelyére engedtek el. 11 évesen már bemehettem a városba fagyizni meg moziba. Most 12 vagyok, elengednek mindenhova, más városnak meg talán a suli számít, meg a szomszéd falu. De tinidiszkó?! Nekem eszem ágában nincs még ,,bulizni".
2010. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Egy 10 éves gyerek ne menjen diszkóba! Max. egy óra séta egy barátnővel, ismerős helyen, nappal. Más városba? Minek? Mi dolga lenne ott, amit nem tud elintézni szülőkkel? ÁÁÁ, kizárt! Ha a suli közel van rendben van, max. egy busz pár megállóval, de oda is elkísérném eleinte. SZerintem egy 10 éves még Nagyon gyerek!
2010. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
57%

én 12 éves vagyok... Engem sokhelyre elengednek pl.: mozi város barátnőkhöz stb.

De tinidisco.?! hol élünk mi emberek...xD

Nálunk fő a bizalom és akkor miden lehetséges.

2010. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

Én 11 vagyok, 4. oszt. eleje óta egyedül mehetek suliba-haza, városba mehetek egyedül (kisváros), csak nem akarom, mert unalmas, barátnőmmel szoktam menni. Gyakorlatilag ebben a városban bárhova mehetek, csak érjek vissza a megbeszélt időpontba.


A tinidiszkóba nekem is muszáj belekötnöm: Hogy engedné el bárki is a 10-11 éves kislányát tinidiszkóba? Ráadásul fél12-ig? Csak halkan írom (O.o), a tinédzserkor 13-19 évesig van, ugyanis angolul teenager, a "teen" szó pedig a 13-19 számokban van. Thirteen, fourteen, fifteen, stb, de ez enm lényeges.

Azért remélem majd meggonolod magad, ha lesz egy 'nagylányod', 23:30-as...

2010. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!