Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyedül elengeditek 10-11...

Egyedül elengeditek 10-11 éves lányotokat erre-arra?

Figyelt kérdés
gondolok itt például egyedül a városba(kisváros,fél óra séta),suliba,stb.?
2010. aug. 4. 22:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%

15:18-as. Nem kell okoskodnod!!!!


Majd a felnőttek eldöntik mi a jó!

Ha valaki addig engedi el, akkor tegye...

De én biztos nem tenném!!!!

Esetleg 15 éves korától...


Nem hinném, hogy egy 15 év alattinak az a dolga, hogy csavarogjon!!

Még 15-16 évesnek sem!

2010. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%
Persze, mert a felnőttek mindent tudnak, bocsánat, el is felejtettem. És én kérek elnézést, amiért nem születtem felnőttnek, meg mert le mertem írni a véleményemet. Nem szoktam másokra mutogatni, de miért engem kell lecseszni?
2010. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12 éves vagyok és engem sok helyre elengednek csak mondjam meg h mikorra akarok hazaérni és megbeszéljük h ez jó időpont-e.a tinidisco az nem normális ötlet egy 10-11 éves gyereknél.iskolába egyedül jártam első osztály óta (barátnőmmel)300 méterre lakunk az iskolától.
2010. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én ötödikben mehettem először egyedül suliba :$ Igaz, ez egy viszonylag nagy város, sok oláhval. Aztán nyolcadikban kezdtem el csavarogni, de mindig megbeszélt időre haza. Most 16 évesen küzdősportot tanulok, barátokkal csavargok, és megbíznak bennem, mert ismerem a várost mint a tenyeremet. Szerintem megérte, hogy otthon fogtak, így sokkal érdekesebb meg izgalmasabb minden. Tíz évesen még anyuka mellé kellene befeküdnie, ha rosszat álmodik.
2010. aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
00:11 Na ekkora b*aromságot nem is olvastam még... Én 10 éves vok azt nem vok anyucis apucis. És ezek a ku*rva ge*nyó felnőttek fojton azt mondák h bezzeg mi stb... HÁt ez van... Engem elenged a családom csavarogni a bnőmmel.... Elmegyünk az erdőbe a kutyájával, vagy bemegyünk a városba lógni és fekete körömlakkot venni... Amúgy a gimiben amibe felvettek (8 osztályos) ott is van tinidisco és felnőtt felüggyeli az egészet...
2010. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
10 évesen elég szép szád van kiscsaj... Ne akarj mmenősködni -.-
2010. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

22:45

Ez van! Nem a te szád... lexarom, mert csak a véleményemet írtam le... Am nem menősködök... csak leírtam a véleményemet... Jaa bocsánat mert lemertem írni a véleményemet...

2010. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Wazze olyan vagy, mint a húgom xD Ő os így beszél, azt hiszi attól hűűű de nagy xD de csak lejáratjátok magatokat mások előtt xD
2010. szept. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Húha, láttam én már belülről tinidiszkót, hát te JÓ ISTEN... aki oda elengedi a gyerekét.... no comment
2010. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

:D :D :D

Én 10 évesen abból az okból kifolyólag nem mentem volna semmi ilyen helyre, hogy már akkor is könnyesre röhögtem magam a "tinidiszkó" kifejezésen. Nem szívesen égettem volna magam, és ez a mai napig így van. Elképzelem, ahogy tíz-tizenegy esztendős gyerekek tombolnak a kúl vivatévés zenére... Ííí emberek. :D

2014. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!