Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen lehet barátja a...

14 évesen lehet barátja a lányomnak?

Figyelt kérdés
(nem szexelnének)

2020. aug. 19. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez most komoly? Szülőként ennyire nem tudod mit engedj meg a gyerekednek? Te neveled, ezt neked kell tudnod, hogy nálatok mit lehet meg mit nem.
2020. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Lehet. Jó esetben már 3 évesén is van. Barát mindenkinek kell.

Ha a kérdés az, hogy lehet e fiúja, a válasz szintén igen. Akkor is lesz, ha nem engeded, vsak akkor titkollja.

2020. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Már miért ne lehetne? 13 évesen volt az első barátom, vele csattant el az első csók is, nemi életet természetesen évekkel később kezdtem. A szüleim is tudták, hogy együtt járunk. Amolyan diákszerelem volt.
2020. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
Lehet és szexelhetnek is.
2020. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha tiltom, akkor is lesz, ez nem egy olyan dolog, amit megtudnék neki tiltani, a szex sem, mert joga van mindkettőhöz, más kérdés, hogy attól függetlenül egy normális családban alap a kommunikáció, lehet hogy a gyerek tapasztalatlan, de nem is hülye ő sem, nyugodtan megbeszélheted vele az aggodalmaidat és közös nevezőre is juthattok.
2020. aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

#6 Hagyjuk már ezt a nincs jogom, vagy van jogom dolgot, a falra mászok tőle már. Tanulj inkább(3. Cikk): [link]


Egy szülő majd eldönti, hogy mi a gyerekének a jobb, persze fontos a gyerek véleménye, de nem ő fog dönteni. Az, hogy most van-e értelme tiltani ezt a dolgot még mindig teljesen mindegy.

2020. aug. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
#7 Olvass, még mindig ott van, hogy NEKI mi a legjobb, tehát az ő véleménye dönt.
2020. aug. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
#8 Szerintem meg félreérted. Az, hogy ő mit akar nem mindig kivitelezhető, nem tudom mindenesetben kinyalni a seggét, mert hogy ő "azt szeretné". Szerintem ezt úgy kell értelmezni, hogy figyelembe kell venni, hogy mi a véleménye, de nekem szülőként fel kell mérnem, hogy az ő fejlődése, egészsége és testi, lelki, szellemi épsége érdekében mi lesz számára a legjobb és aszerint dönteni. Én ezt így értelmezem.
2020. aug. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És ha azt mondod neki, hogy nem szexelhet, akkor nem is fog? Vagy mi?
2020. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Azt honnan tudod, hogy nem szexelnének? Ne légy naiv, ha akarnak akkor fognak is
2020. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!