Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, titeket nem zavarna,...

Szülők, titeket nem zavarna, ha a lányotok nagyon sokszor vinné haza hozzátok a barátját?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a hét majdnem minden napján ott aludna, majd egész nap ott lenne délutánig, majd este megint vissza jönne. Titeket zavarna, ha ennyit lenne nálatok?
2020. aug. 22. 09:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, határozottan.
2020. aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag odaköltözik. Rövid távon (nyári szünet pl) nem zavarna ha viselkednek, de hónapokig nem venném szívesen előzetes egyeztetés nélkül.
2020. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon zavarna, nem is hagynám. Ne a te házadban költözzenek össze.
2020. aug. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
89%
Engem is eléggé zavarna, elfogadhatatlan lenne
2020. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Heti 2 alkalomnál többről szó se lehetne és elvárnám, hogy az én vendéglátásomat valamilyen módon viszonozza a fiú családja is. Nálam nagyon nincs rendben, hogy én adok folyamatosan, de semmit sem kapok cserébe. Az meg kizárt, hogy gyakorlatilag eltartsam más gyerekét (gondolom, fürdik meg eszik is nálatok, kicsit nem figyelsz és már a cuccait is moshatod).
2020. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Ez attól függ, hány éves.


Kamasz gyerek ne költöztesse hozzám a párját.


Ha 23-24 éves, normális, dolgozó es önálló életre spóroló gyerekem lenne, akit nem tudnék támogatni még egy lakás önerejével sem, akkor összeszorítanám a fogam és elfogadnám, hogy kvàzi nálam laknak még 2-3 évet együtt, ha így próbálnak lakásra spórolni.


Ha csak tanulnának, akkor nem nézném el.

2020. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából a kérdést csak azért írtam ki, mert épp ez történik nálunk hónapok óta (a nővérem és a barátja), és mikor írtam ki erről kérdést, hogy mit csináljak mert nagyon zavar, akkor én lettem elhordva mindenféle nem normálisnak 5 oldalon keresztül, hogy ez miért zavar..
2020. aug. 22. 09:31
 8/21 A kérdező kommentje:
Bár igaz, én nem szülő vagyok, de épp ezért többet is kell elviselnem belőlük.
2020. aug. 22. 09:34
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Vab egy nagy különbség közötted és a szüleid között, ők fizetik a vizet, áramot, kaját a fiúnak is és nem te.
2020. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%
Én soha nem vittem senkit haza, egy napot sem aludt nálunk senki. Mi sem vagyunk szálloda.
2020. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!