Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Törvényszerű hogy az apa...

Törvényszerű hogy az apa nélkül felnövő tinilányok öregebb férfival jönnek össze?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 19:52
1 2
 11/19 anonim válasza:
82%
Az attól függ, ki hány éves. Az apakomplexus önmagában nem bűn, de azért tinédzser korban ne jöjjön már össze ennyivel idősebb férfival.
2020. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem az életkor, hanem a viselkedés számít. Egy korban hozzá illő férfi is viselkedhet úgy, hogy apa-figura lesz. Igen, fokozottan keresik a biztonságot és az elhagyás érzés ellen is küzdenek (nyilván nem biztos, hogy bevallják maguknak, de igen).
2020. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
10%

Bazzeg, mindenki fokozottan keresi a biztonságot párkapcsolatban, aki hosszú távra tervez!


Ha meg szerelmesek vagyunk, nem akarjuk, hogy elhagyjanak, ha viszonzott és hirtelen elhagynak x idő után, minden normális ember megzuhan.


Ezt nem kell titkolni, ezek normális vágyak, érzések, félelmek egy kapcsolatban férfiak és nők részéről egyaránt.


10 évvel idősebb embert szeretni viszont beteges, tinikorban pedig kifejezetten beteges, leginkább az idősebb fél részéről, mert a tini az csak nagy gyerek, még formálódik, most keresi önmagát..

2020. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

"Bazzeg, mindenki fokozottan keresi a biztonságot párkapcsolatban, aki hosszú távra tervez!"


Nekem sok ismerősöm van, még a kassza se közös, nemhogy támaszkodnának egymásra. A függetlenség-mánia gyakoribb. Ha te is támaszkodsz az "apukádra", akkor megértem, hogy fel vagy háborodva, ha valaki ezt ki meri mondani. Akinek nem inge, nem veszi magára.

2020. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

En spec a nalam fiatalabb pasikra bukok 😁

Pedig nem volt apam

2020. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
98%
én kiváló apafigurával nőttem fel, sokáig elválaszhatatlanok voltunk édesapámmal, nagyon hasonlók is vagyunk sok szempontból, mégis 16 évesen már majdnem vele egyidős férfiakkal volt viszonyom. a családi háttér csak egy kis százalékban befolyásolja a kilétünket, nem ez határozza meg az egész személyiségünket.
2020. aug. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem 7 éve nincs kapcsolatom, szóval ez nem nyert.


Nekem sem volt közös kasszám az exekkel, amelyiket nem szerettem, az nem viselt meg annyira, de nyilván az is valamennyire.


Valami tini vagy? Családalapításhoz, együttéléshez, állattartáshoz igenis normális a másikra támaszkodni nehéz helyzetben ODA-VISSZA! Nem anyagilag gondoltam, hanem lelkileg elsősorban, szóval nem tudom honnan jött neked a kassza se közös, de házasságban vagyonközösség van. A biztonság alapfeltétele minden hosszútávú kapcsolatnak, hogy tudod, hogy a másik foggal körömmel fog küzdeni érted, a kapcsolatért, a gyerekekért, kisállatért, ahogy te is tennéd érte.


Egy idősebb pasim volt csak életemben, belé nem voltam szerelmes.


Nem is értem mit nem lehet felfogni abból, hogy kell a stabil, biztonságos, kölcsönösen erős érzelmi háttér! Ha ez nem lenne, kiválasztanék egy ronda gazdag irányítható hapsit, akit nem szeretek, mert nem lennének érzelmeim, kötődés iránti vágyam, így csak azt nézném, mit tud nekem adni, hogyan éri meg nekem ez a “kapcsolat”

2020. aug. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tök pozitív volt az apaképem, mégis az első férjem 10 évvel volt idősebb, a második 15-tel.
2020. aug. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem törvényszerű. Elváltak a szüleim, anyukám nevelt fel, de sosem érdekeltek az idősebb férfiak. A férjem idősebb nálam, de csak 4 évvel.
2020. aug. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!