Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a 16 éves lányotok azt...

Ha a 16 éves lányotok azt mondana, hogy csak kipróbálta a terhességi tesztet, elhinnétek?

Figyelt kérdés
16 éves lányom szobájában találtam két negatív terhességi tesztet. Először tagadta, hogy az övé, azt mondta, hogy a barátnőjéé de aztán mikor mondtam neki, hogy megtudtam, hogy az övé, akkor bevallotta. Állítólag csak kipróbálta. Elhinnétek neki vagy sem? Nem így ismerem a lányomat, eddig mindent elmondott, megbíztam benne de most már nem tudom mit higyjek. A felnőtt terhes lányom kifordult magából és fűnek fának elmondta a 16 éves húgát. A 16 éves lányom aztán elsírta magát. Én meg már azt se tudom mit higyjek és mit ne.
2020. aug. 29. 13:51
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%
Ritka undorító, hogy egy terhességi teszt miatt alázod meg a lányodat. Lányodnak több esze van, mint neked. Biztos tudja, hogy a gumi nem 100 százalékos megoldás és inkább tesztelt is. Azonkívül, hogy felelősségteljes mi a probléma? Az meg ultraciki, hogy olyan pletykás vagy, hogy a nővérét hívogatod ezzel, annak meg nincs jobb dolga, mint ezen pörögni.
2020. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem a problémát.

A 16 évesed szexel (amit tudsz)

Akkor?


Nyilván beszéltél nwki a védekezésről. Megesim h késik a mensi, főleg az ő korában. Így megijedt, vett egy tesztet.

Biztos ami biztos alapon.

Nega lett a tesz, ő megnyugodott h nem volt gond a védekezéssel.

Akkor mi a baj?

Miért kellett volna elmondani?

Honnan tudja a nővére?

2020. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

Én is teszteltem ennyi idős koromban, nem is egyszer. Védekeztünk, de annyira paráztam ha már 1 napot is késett, hogy inkább teszteltem, és az eredmény láttán megnyugodtam. Soha egy tesztelésemről nem tudott anyukám. Minek kellett volna elmondanom?

Persze, hogy elkezdte letagadni a lányod. El tudod képzelni, milyen megalázva, szégyenkezve érezheti magát most, hogy "lebukott"? Pláne, hogy kiakadtatok? Hisztiztetek? Hidd el, fog még tesztet csinálni ez után is, de azt sem fogja az orrodra kötni, inkább 1 nyilvános kukában fogja kidobni a teszteket, mintsem hazavigye.

2020. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb tini tesztelget ennyi idősen, ha késik.

Ebben a sztoriban az a gáz, hogy kedves anyuka annyira kvára unatkozik a nagylányával együtt, hogy ezen ventillál napokig. Ez a történés az életükben. Húzni kell a sztorit, mint a rétestésztát, kibeszélni ötvenszer, sopánkodni, meg hergelni egymást, hogy jujujuj. Ahelyett, hogy lefoglalnák magukat, a pletykálás érdekes. Csóri kislányt sajnálom csak.

2020. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
76%
Hány éves vagy és hány éves a nagy lányod? :)
2020. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
82%
Én is próbáltam már terhességi tesztet pedig férfi vagyok. Volt egy rakás filléres vaterán vásárolt tesztünk (kb 2 bolti teszt áráért kaptunk több mint tízet) és miutan feleségem pozitív volt kipróbáltuk, hogy ugye nem a teszt rossz és mindenre két csíkot ad.
2020. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
92%

Nem hinném el, de a lehető legrosszabb módon kezeled és a nővére is a helyzetet. Ezzel csak további hazugságra készteted. Egy valószínűleg így is halálra rémült tinit, aki egy esetleges terhességgel egyedül küzdött meg inkább támogatni kellene.

Lehet, hogy késik a menstruációja, vagy kiszakadt a gumi. Támadás helyett azt kellett volna megkérdezni, hogy mi történt, hátha segítségre van szüksége.

2020. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti kerdesre:

Nem, nem hinnem el. Bar irod, hogy a nagyobbik lanyod terhes, lehet, innen jott a kivancsisag, de inkabb azt gondolnam, hogy kesett neki, es tesztelt, hoszen tudja, hogy vedekeznikell, mert vettel neki gumit korabban, gondolom. En is teszteltem tobbszor is vedekezes mellett, fogamzasgatlot szedtem, es ha volt pl. egy hasmenos vagy hanyos virus, vagy antibiotikum, vagy veletlenul kimaradt egy szem, hiaba a kiegeszito vedekezes, paraztam, nagyon nem akartam akkor meg, hogy besikeruljon a baba, es anyukam nem tudott egyik alkalomrol sem, pedig jo a kapcsolatom vele. Szerintemsenkinek nem mondtamel, miert is tettem volna, mikor negativ lett. Ha valaki megtalalja es rakerdez, akkor nyilvan igy jartam. Ha en lennek az anya, elgondolkoznek azon, hogy miert nem bizott meg bennem annyira, hogy az igazat mondja.

2020. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

1.A felnőtt lányod egy hisztérika. Bocs,de egyéb jelzőkkel nem illetem. Különben is, foglalkozzon a maga életével, és ne üsse az orrát a más dolgába

2. Én leülnék vele beszélni a történtekről, és rendberaknám a köztünk lévő bizalmat.

2020. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
85%
39es vagyok: Hasonló viselkedésért simán elküldtem a kedves tesómat a búsba, eléggé meghúzva a határokat, de más családtagot is osztottam már le. Ne feszítsétek a húrt, mert elpattan, és az bizony fájdalmas lesz.
2020. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!