Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a 16 éves lányotok azt...

Ha a 16 éves lányotok azt mondana, hogy csak kipróbálta a terhességi tesztet, elhinnétek?

Figyelt kérdés
16 éves lányom szobájában találtam két negatív terhességi tesztet. Először tagadta, hogy az övé, azt mondta, hogy a barátnőjéé de aztán mikor mondtam neki, hogy megtudtam, hogy az övé, akkor bevallotta. Állítólag csak kipróbálta. Elhinnétek neki vagy sem? Nem így ismerem a lányomat, eddig mindent elmondott, megbíztam benne de most már nem tudom mit higyjek. A felnőtt terhes lányom kifordult magából és fűnek fának elmondta a 16 éves húgát. A 16 éves lányom aztán elsírta magát. Én meg már azt se tudom mit higyjek és mit ne.
2020. aug. 29. 13:51
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
95%

4-es vagyok.


Akkor kint virított az asztal közepén a terhességi teszt vagy mi?


Mondom, ne sérülj be ennyire. Te sohase hazudtál anyukádnak, apukádnak? Minden gyerek, tini hazudik időnként.


Ha azt akarod, hogy szakadék legyen közted és a lányod között, akkor haragudj rá és sopánkodj, hogy nem szólt a tesztről, de mire jó ez? Megéri nektek? Ha nem terhes, akkor örülj neki és kész.

2020. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
95%

Attól, hogy csinált tesztet még nem jelenti azt, hogy nem védekezik. Késett, megijedt tesztelt és ennyi.

Az sem mindegy te hogyan hoztad fel neki a témát, lehet megijedt.

A nagyobbik sem felnőtt hiàba vállal gyereket, milyen ember az aki kitálalja az otthoni szennyest? Az hogy a férjével megbeszéli oké, de mi köze másnak ahhoz hogy a húga hazudik e a lányànak vagy sem.

2020. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
7esnek szolt, nem az utolsónak
2020. aug. 29. 14:11
 14/51 anonim ***** válasza:
89%

"A lányom dolga is, mivel ő a keresztanyja."

1. Elvileg két lányod van.

2. A keresztanyaságnak már ilyen jogai vannak?

2020. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
88%

"Azért beszelt csúnyán a húgával, mert hazudott nekem, se te utolsó akkor biztos jó neven veszed ha hazudoznak neked..."


NEKED hazudott,és NEM NEKI!

2020. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy anya létedre viselkedsz ne csodálkozz ha nem bízik benned
2020. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Figyeljetek ne támadjátok már a nagyobbik lányomt ismeretlenül úgy hogy nem is tudjátok a háttértörténetet. Nagyobbik lányom azóta mar rég bocsánatot kert tőle, nem is ez volt a kérdés. A felnőtt lányom a húgát valahol a lányának is tekinti és fél, hogy rossz útra keveredik a húga, mert a húga nagyon befolyásolható. Ne gonoszkodjatok már itt.
2020. aug. 29. 14:19
 18/51 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként én is megértem a kisebbik lányodat,én is hazudtam volna.

Hogy viselkedhet így egy anyuka...

2020. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
16os jó hogy ki tudod venni a viselkedésemet pár mondatból. Örülök hogy ismersz ezen a fórumon keresztül.
2020. aug. 29. 14:20
 20/51 Kerdesekkel teli ***** válasza:
91%

Miert olyan nagy bun, hogy nem szamolt be rola?

Ha pozitiv lett volna a teszt, azt biztos elmondta volna neked, ha olyan jo a kapcsolatotok..

Az meg hogy az idosebb lanyod igy kiakadt ra az tulzas, semmi koze hozza, felnott no, a leirtak alapjan ferje van, kulon el jon a pici is, hat akkir foglalkozzon mar a sajat kis eletevel.

Meg az azert leszurheto, hogy milyen vaskalapos vagy, es ki a kedvenced..Eleve egy 16 evesrol van szo, ilyen korban a legsebezhetobbek a fiatalok, te meg igy allsz hozza?

sajnalom szegeny lanyt

Es most akadj ki ram is.

2020. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!