Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a 16 éves lányotok azt...

Ha a 16 éves lányotok azt mondana, hogy csak kipróbálta a terhességi tesztet, elhinnétek?

Figyelt kérdés
16 éves lányom szobájában találtam két negatív terhességi tesztet. Először tagadta, hogy az övé, azt mondta, hogy a barátnőjéé de aztán mikor mondtam neki, hogy megtudtam, hogy az övé, akkor bevallotta. Állítólag csak kipróbálta. Elhinnétek neki vagy sem? Nem így ismerem a lányomat, eddig mindent elmondott, megbíztam benne de most már nem tudom mit higyjek. A felnőtt terhes lányom kifordult magából és fűnek fának elmondta a 16 éves húgát. A 16 éves lányom aztán elsírta magát. Én meg már azt se tudom mit higyjek és mit ne.
2020. aug. 29. 13:51
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
89%

"Figyeljetek ne támadjátok már a nagyobbik lányomt ismeretlenül "

Amit tett a nagyobbik lányod... megérdemli,hogy támadjuk.


"nem is ez volt a kérdés. "

De a kérdésnek ez egy fontos része.


"A felnőtt lányom a húgát valahol a lányának is tekinti és fél, hogy rossz útra keveredik a húga, mert a húga nagyon befolyásolható."

Ahha,félti a húgát és ezért mindenkinek kibeszéli.

No comment...

2020. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Ki beszél ki kit hol? Na jól van latom normális válaszokat sem ezen az oldalon fogok kapni gyűlölködjetek cska na viszlát
2020. aug. 29. 14:24
 23/51 anonim ***** válasza:
86%

"Ki beszél ki kit hol?"

"A felnőtt terhes lányom kifordult magából és fűnek fának elmondta a 16 éves húgát. "

2020. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
98%

Mi van? A tesó a keresztanyja? Persze


Az egyik hazudik, a másik bunkó. Anyu is hazudik.

2020. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
92%

Én csak azt nem értem hogy mégis minek kellett volna neked beszámolni arról hogy csinált tesztet ami negatív lett? Én sem mondtam el 17 évesen anyámnak hogy teszteltem. Mi a francnak? Hogy idegesítsem őt?

Te teljesen el vagy szállva kérdező...

2020. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
92%
Na mi van,baj,hogy nem szidjuk kórusba a lányodat?
2020. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
96%
El ne mondd már nekem, hogy te sosem hazudtál a szüleidnek kamaszkorban, téged igazából csak ez érdekel, a lányod nem is érdekel, máskülönben nem is védenéd ennyire a nagylányod. Inkább kérdezd meg, hogy használnak-e gumit. De igazából ezt már jóval előbb meg kellett volna beszélni vele.
2020. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2020. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
93%
Én sosem értettem ezt hogy a szülő miért nem tud bízni a saját lányában? Úgyis elmondta volna ha terhes..nem kutakodni kell utána a szobában mert attól csak rosszabb lesz és vitát szül. Én édesanyám is akkoriban kutatott utánam, tálalt óvszert a táskámban, erre nem kezdett el haragudni meg kibukni hanem annyit mondott hogy ha kell el jön velem orvoshoz tablettáért. Szerintem így kellene ezt normálisan kezelni egy anyának.
2020. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
79%
"Elmondja fűnek,fának" az azt jelenti, hogy sok embernek elmondja.
2020. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!