Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is sok iskolába a...

Szerintetek is sok iskolába a szájfény meg a szempillaspirál?

Figyelt kérdés

A szüleim szerint nem kellene sminkelnem, ezert az iskolába vagy a buszon teszem fel és szedem le. Semmi egyebet(alapozo, korrektor, stb) nem hasznalok csak ezt a kettőt, vagy a szájfény helyett alkalmakra tennék fel rúzst.

16/l



2020. szept. 28. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

Bár nem ilyen tanácsot kértél, de én a szájfényt hanyagolnám, meg a rúzst is. Spirál elég.

Amúgy ez simán belefér.

2020. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Egyem a szíved, reggel a buszon mikor jövök dolgozni, olyan kis 12-3 éveseket látok akik jobban sminkelnek nálam, aki 10 évvel idősebb. Nem sok, 14-5 évesen már anno mi is sminkeltünk bőven. Pedig egyházi általánosba és gimnáziumba jártam.
2020. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
A szajfeny már nem divat, inkabb matt ruzs, szempillaspiral, szemceruza myugodtan.
2020. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nyugodtan csináld meg otthon a sminkedet. A szüleid egy darabig még mondani fogják a magukét, de majd megbékélnek. Engedd el a véleményüket a füled mellett. Annyit válaszolj mosolyogva, hogy "Én is szeretlek Téged Anya/Apa". Mondjuk most a maszk miatt nem sok értelme van a szájfénynek. De a szempillaspirálban semmi kivetnivaló nincs.
2020. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó azért nem jó tanács ez! Mi az h ne hallgasson a szüleire??

Inkább beszélje meg velük hogy ő neki ez fontos és jól érzi így magàt...igen is a szülőkre hallgatni kell!!!!

2020. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem egyáltalán nem sok. Esetleg a szájfényt hanyagold inkább szemceruzát használj még. Rúzs szerintem iskolába sok lenne.
2020. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
#5 szülőként mondom. Azért, mert valaki szülő, még nincs mindig automatikusan igaza. Jelen esetben nincs igaza a szülőknek abban, hogy egy 16 éves lány egyáltalán ne sminkeljen. Bár szülőként idegtépő tud lenni, de az a jó, ha a gyereknek van saját akarata, és azt ésszerű kereteken belül érvényesíteni is tudja. Szempillaspirált életveszélyes viselni? Alapvetően nem. (Kivéve, ha súlyos allergiás reakciót vált ki. De akkor meg jobb, ha otthon van a gyerek és nem a buszon). Sért vele valaki? Nem. Árt vele valakinek? Nem. Akkor miért kellene kritika nélkül benyelni a szülői tiltást?
2020. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Am buszon vagy suliba sminkelni? Ha alapozot es ilyeneket nem kesz a börödre akkor oké mert a spiralt nem fogod meg ugy max ha igazhatod a pillád, meg a szájfényel is igy van ha nem mész ki a vonalbol, de azert nem valami higénikus buszon meg suliba sminkelni, én mindig frissen mosott kézzel sziguruan otthon készitem el a sminkem, és egy kis pipere tükröt viszek magamal mindig hogy nézzem hol mozdult el ilyen 1 oránként, de amugy 16 évesen elég nagy vagy ahoz hogy sminkelj! Szájfény,spirál még nem is smink igazán, ha alpozo,korrektor,puder, szemhejpuder, vagy tus, matt ruzs,bronzositot is hasznalnal na ez egy komplett smink, és nem vakolat! A vakolat az ami már glam smink ami alkalmakkor néz ki jol.
2020. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as a sminkben nincs divat! A szájfény,cicás tusvonal, vórös ajkak,füstös szem, órök klaszikus! Ebből is látszik hogy nem értesz hozzá,nincs benne szabály ki mit viseljen! Ami neki tetszik úgy sminkel ha szájfényt akar azt használ, ha matt rúzst azt használ, ez nem évhez van kapcsolva hogy csak 2014-ig volt divat a szajfeny pl.

Sőt suliba en is csak szajfenyezek mert a ruzsert szolhatnak mivel inzetivebb a szajfenytől meg fenylik dussabbnak mutatja csak.

2020. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem azt mondtam hogy szülőnek mindig igaza van! Én azt sérelmezték hogy azt tanácsolták a kérdezőnek,hogy engedje el a füle mellett!!!! Valóban a smink nem ártalmas dolog de azért a szülőkre illik hallgatni legalább néha
2020. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!