Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is sok iskolába a...

Szerintetek is sok iskolába a szájfény meg a szempillaspirál?

Figyelt kérdés

A szüleim szerint nem kellene sminkelnem, ezert az iskolába vagy a buszon teszem fel és szedem le. Semmi egyebet(alapozo, korrektor, stb) nem hasznalok csak ezt a kettőt, vagy a szájfény helyett alkalmakra tennék fel rúzst.

16/l



2020. szept. 28. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
98%
#10 akkor ez félreértés volt. Én úgy értettem, hogy A SZEMPILLASPIRÁL kérdésében ne foglalkozzon a szülei véleményével. Igenis álljon ki magáért és OTTHON vállalja fel a szülei előtt, hogy neki fontos a smink. De az meg sem fordult a fejemben, hogy azt bárki úgy fogja értelmezni, hogy semmiben se hallgasson a szülőkre.
2020. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy sok, csináld nyugodtan. Ennyi idősen minden nap full sminkben mászkáltam iskolába, mert az tetszett, az illett a stílusomhoz. A szüleim rá sem hederítettek, sőt, megdicsérték, ha szépen sikerült. Minek szóltak volna bele? Jó gyerek voltam, jó tanuló, nem bántottam senkit. A külsőm meg az én dolgom, a tanároknak sem engedték, hogy beleszóljanak. Emlékszem, egyszer kiküldött óráról a tanár, mert sötétlila rúzs volt rajtam. Aznap felhívta őt édesanyám, hogy inkább a nem tanuló, mindig lógó, másokat csúfoló gyerekeket akarja ennyire megnevelni, ne egy jó tanuló, kedves gyereket, aki szereti a sminket. Egyáltalán nem szabadna megszabniuk a külsődet. Ja és több diplomás, értelmes felnőtt nő lettem és nem, a bőröm sem ment tönkre, mindig vigyáztam rá.
2020. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy sok! Azt hittem egy 13 éves lány teszi fel a kérdést, de 16 évesen meg pláne nem sok, sokan többet használnak. Én sem sminkelem agyon magam, teljesen természetes a sminkem, de sokkal több terméket használok. 13 évesen használtam szempillaspirált+korrektort és néha szájfényt. Ebben nincs semmi, nem is nagyon látszik.
2020. szept. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!