Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nincs rossz hatással a szexuál...

Nincs rossz hatással a szexuális fejlődésükre ha egy szobában laknak?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú-lány kamasz testvérpárnak közös szobája van, az nem lesz negatív hatással a szexualitásukra?
2020. okt. 10. 12:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
De
2020. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem tudom, de semmiképp nem raknám őket egy szobába. Nagyon rossz lehet ez nekik. Amúgy is szükségük van saját térre, de az, hogy ráadásul kamaszok, és erre még az is rájön, hogy ellenkező neműek, hát én menekültem volna onnan mindenképp.
2020. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
Nézd meg József Attilát.
2020. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha nincs más megoldás akkor mit csinálsz? Az egyik az udvaron alszik? Szerintem ha kiskoruk ota együtt vannak akkor nincs semmi szégyellnivalójuk egymás elött.
2020. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%
Max nem tudnak recskázni
2020. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Én is így nőttem fel, kényszerből. A szexuális fejlődésemre nem volt hatással, mert nem érdekelt a testvérem ilyen értelemben, de attól még gyűlöltem, hogy nincs privát szférám. Annyiszor léptem le otthonról ahányszor tudtam és 19 évesen el is költöztem érettségi után.
2020. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ilyen értelemben nincs. Viszont jó eséllyel a fürdőszobába vagy gardróbba fognak bezárkózni. :D
2020. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
22 éves koromig, amíg el nem költöztem otthonról, egy szobában laktam az öcsémmel. Nem mondom, hogy szerettem, sok szempontból kényelmetlen volt, jó lett volna egy kis magánszféra, de a szexualitásomra az égvilágon semmilyen hatással nem volt, nem is értem, hogy lett volna. Aki ebbe bármi ilyet belelát, az beteg.
2020. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem káros de nem is egészséges dolog. 3 év van a bátyám és köztem. Amikor ő kamaszodott, apánk megtoldotta a házat mégegy szobát kialakítva. Én is ezt tartom helyesnek már csak a privát szféra miatt is.
2020. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
Ha nem perverzek, akkor nem. Sok emberben benne van az, hogy tesómra nem úgy nézünk rá, meg attól is függ hány év van köztük, ki az idősebb. Én nem olyan vagyok, én rendszeresen felizgultam a tesómra és voltak dolgok is köztünk. Nem szoktam vele dicsekedni, de nem is bántuk meg, viszont sokan elítélik a családon belüli szexet.
2020. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!