Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Keresztlányom nagyon rossz...

Keresztlányom nagyon rossz döntést hozott, hogy győzzem meg a jóról?

Figyelt kérdés

18 éves igazából és egy visszahúzódó, szolid lánynak ismertem. Viszonylag ritkán. találkozunk mert 130 km van köztünk de napi szinten tartjuk a kapcsolatot vele is, és az édesanyjával is, aki testvérem.

Húsvétra mindig megyünk hozzájuk, ez egy családi szokás nálunk, mert a rokonok nagy része ott él abban a városban ahol ők. Úgy volt, hogy csütörtök délután megyünk csak, de változott a terv, így reggelre érkeztünk. A nővérem mondta menjünk nyugodtan, ő dolgozik, de a keresztlányom otthon van. Azt hittem neki is szól róla hogy előbb érkezünk, de amikor odaértünk nem ő nyitott ajtót, hanem egy elég hiányos öltözetű pasi. Úgy meglepődtem köpni nyelni nem tudtam. A keresztlányom is meglepődott hogy ott állok az ajtóban aztán bemutatta a férfit, akiről kiderült hogy a barátja. Nagyot csalódtam benne. Mindig mondtam neki, hogy értelmes, okos fiút válasszon ha eljon az ideje, de ez a fiú minden, csak nem a keresztlányomhoz való! Tele van tetoválásokkal, és a modora is borzasztó. Hetyke, cinikus. Hogy vegyem rá a keresztlányomat hogy hagyja ott ezt a fiút, mert nem hozzá való? 25 éves, dolgozik, egyetemre nem járt.


2019. ápr. 24. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd tapasztalatokat szerezni!
2019. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan próbáljon fel pár cipőt, mielőtt vesz egyet. 18 évesen szinte biztos, hogy nem életre szóló kapcsolat alakul ebből.

"25 éves, dolgozik, egyetemre nem járt." No comment...

2019. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1) semmi közöd hozzá 2) nem ismered a fiút 3) semmi közöd hozzá, ja és 4) SEMMI KÖZÖD HOZZÁ
2019. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert tetovált,és nem ment egyetemre,még lehet normális ember nem? Meg kellene ismerned picit jobban.
2019. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg ne is álmodj róla, hogy meg fogod győzni, hogy hagyja el a kedvedért. Mondd csak, voltál te már valaha szerelmes? És akkor most próbáld elképzelni, hogy milyen magasról szartad volna le a keresztanyád sipákolását.
2019. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is sok tetkovallasom van. Cinikus es szarkasztikus vagyok. Ugyan en jartam egyetemre. De ettol meg nem lesz valaki rossz ember.. ismerdd meg mellesleg meg nem szolhatsz bele. Az elsonek igaza van.
2019. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ezek ilyen problémák hogy tetovált meg hogy nem jart egyetemre?!

Jobb lenne ha egy jól öltözött, tobb diplomás emberrel lenne együtt, akinek jo munkája van es ezekkel a feltételekkel mar legalább 40 éves?!


Inkább ismerd meg a srácot, meg a vegen kiderül hogy jofej 😉

2019. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Meselek neked valamit, Kerdezo, hatha segit.

Nagymamam, akivel 16 eves koromtol egyutt laktam, es nagyon kozeli, szinte baratnoi viszonyunk volt, elkepedt, mikor bemutattam az egyik baratom 17-18 eves korom korul, de abszolut nem mutatott ebbol semmit, beszelgetett a fiuval, teljesen normalis volt vele. Anyukam ezzel szemben pont az ellenkezoje volt, furta a kapcsolatunkat, ahogy tudta azzal, hogy elmondta a velemenyet a sracrol, hogy szerinte mennyire nem hozzam valo, cigivel kinalta, mikor tudta, hogy utalom, meg ilyenek. Tippelhetsz, milyen hatassal volt ez anyukammal valo kapcsolatomra. En egyebkent soha addig ugy oda nem voltam egy baratomert sem, erre pont ot utalta.


Aztan a srac par honap utan szakitott velem, en teljesen osszetortem, de a szivem melyen tudtam, hogy valiban nem illettunk ossze, es hogy hanyszor kesett, vagy mondta le a randit 20 perc utan, en meg mint a hulye, vartam ra, kozben valoszinuleg meg is csalt. Szoval bogtem par napig, aztan tul tettem magam rajta.


Valamikor ezutan beszelgettunk nagymamammal, mondtam neki, hogy mennyire jofej volt, kb. a csaladbol tenyleg o volt az egyetlen, aki nem mobdott velemenyt, mindenki, tenyleg mindenki rossz velemennyel volt errol az exemrol. Erre elmeselte, hogy mikor a csaladi osszejovetelen mindenki megismerte a sracot, es utana panikolva hivtak a nagyimat, o csak ennyit mondott, ,,Figyeljetek meg, ennek par honap mulva vege lesz.” Es ezzel o letudta. Nekem ezt addig soha nem mondta. Hagyta, hogy a hibambol tanuljak. A ferjemet mar ugy “valasztottam”, hogy figyeltem azokra a jelekre, amiket ebbol a volt kapcsolatombol tanultam. Szinten akkor jottem ra, mennyire fo tos nekem, hogy valaki max. alkalomszeruen igyon es cigizzen csak, rendszeresen ne. Es legyen ott a megbeszelt idoben. Stb.


Nagymamammal meg tok jot nevettunk utolag ezen, amit meselt, jol raerzett az oreglany, Isten nyugosztalja. Az viszont a mai napig tuske bennem, ahogy anyukam viselkedett akkor. Nagyon jo a kapcsolatunk ettol fuggetlenul is, de nem ajanlom neked a beleszolast egy ennyi idos lany eseten. Majd o eldonti. Es te csak magadra haragithatod. Inkabb legyel ott, ha majd sirni szeretne a valladon, vagy ha panaszkodik, tehetsz fel neki kerdeseket itelkezes nekkul, hogy boldog-e?

2019. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

sehogy

18 éves, az ő élete

2019. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az anyja tud róla? Ő milydn véleménnyel van róla?

Amúgy meg ritka egy előítéletes nő vagy

2019. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!