Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ma jött ki a tini időszakom...

Ma jött ki a tini időszakom kezdete?

Figyelt kérdés

13 L vok

és észrevettem ,h akaratlanul is nem vok jofej. Anya nézegetett képeslapot tesomnak,meg ott áradozott,h milyen szép.Én nem kaptam töle (most volt 3.án) képeslapot,és tesomnak decemberbe lesz.férreteszi ,ert milyen szép :'( és nekem elég szarul esett.akkor jöttünk haza,kérdezgeti mi a bajom,és nem válaszoltam,esse nagy probléma ,de olyan szar érzés.és mnemigazán beszélek vele normálisn :'( . meg szerete ,de kimutatni nemtom :( ,meg ma is 100x összevsztem vele :'( :'(

Normális válaszokat ,léccives!!

:(


2010. aug. 8. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de érhetetlen, amit írtál! Így nagyon nehéz lesz válaszolni, ha úgy kell kód-fejteni a kérdésedet! Ha megírnád érthetően, olvashatóan (ui. hemzseg benne a helyesírási hiba, ami egy 13 éves lányról nem sok jót mond), akkor talán segíthetnénk...
2010. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
81%
hát nem egyik napról a másikra kezdődik a tini időszak, és nem hirtelen "jön ki", de valószínűleg már ebben az időszakban vagy.
2010. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizony. Ez az életkor, mikor elkezd lázadni az addig általában "normális" gyerek. Ezt a "okos" szülők tudják kezelni, de nekik is tanulni kel. Okos vagy, hogy legalább tudod ,hogy magadban is keresd a hibát.
2010. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos,ma én is így voltam,nagyon megbántam. Bátyámék szerdán mennek vissza külföldre (ott laknak),és elmentünk hozzájuk (nem együtt lakunk,hanem oda mentünk,ahol ők laktak,mikor itthon éltek) hogy elbúcsúzzunk. Jöttünk hazafele,az út olyan 45-50 perces. Szegény Anyukám meg elkezdett pityeregni,mert sajnálja,hogy elmentek :-(. Erre én mondtam neki,hogy minek sír,stb. stb.

Persze még én hülye voltam megsértődve,nem tudom miért,és nem szóltam Hozzá egész úton. Nagyon megbántam!

Nem kértem Tőle bocsánatot,de mindjárt megteszem! Olyan ramatyul érzem magam,hogy Ő nekem mindent megtesz,én meg ilyen agyatlan vagyok! Komolyan,Ő meg olyan kedves velem!

Biztos,hogy ez a kamaszkor (inkább hülyekor) miatt van,mert régen nem voltam ilyen! Pedig anyukámat még az életemnél is jobban szeretem! :-)

2010. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Bocsánatot kértem,persze Ő azt mondta,hogy nincs miért,Ő nem is haragudott rám! :( Úgy szégyenlem magamat,hogy legszívesebben elsüllyednék (képletesen)........
2010. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen..:) ezek szerint ma.Nyugodj meg,ez előbb-utóbb elfog múlni..tenni ez ellen nem sokat lehet sajnos.Én sem tudok mit tenni ellene és sajnos nem is akarok.Sokat veszekszek én is anyummal,de csak akkor veszekszek vele,mikor belémköt..:@
2010. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a fogalmazásod tényleg érdekes.:D

ilyenkor mindenképpen próbálj megnyugodni.tudom,hogy nehéz,de próbáld meg.amúgy meg előbb utóbb hozzá fog szokni anyukád,hogy ilyen vagy,de te próbálj javítani a helyzeten.

vagy ilyenkor ne is válaszolj.bármit is akarsz mondani,ne tedd!én ezzel megszámolni sem tudom mennyi vitát úsztam meg:D

13/L

2010. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
am köszi a kommenteket,és az elsőnek üzenem,h siettem amugy 5ös vok helyesirásbol,meg fogalmazás,szval a nyelvtan :) csak gépen nem érdekelnek az ilyenek ,bocs
2010. aug. 9. 09:59
 9/10 anonim ***** válasza:

De ez nem érdekel nem érdekel,mert én általában ha elgépelek valamit az látszani fog,hogy nem azért,mert nem tudok helyesen irni.

Egyébként meg nem értem,hogy miért kell ennyire komolyan venni ezt az egész kamasz kort akkor minden időszakot az életedben rossznak fogod tekinteni??!

Elmondom,hogy minden kornak megvan a maga szépsége és a maga rossza is.

Ha felnőtt leszel akkor is hidd el ugyan úgy össze fogsz veszni az emberekkel -egyben a családdal is-.

A kamasz kor nem egyik-napról a másikra tekint be és szerintem minden azon múlik,hogy tudod magadat kezelni 17 éves lány vagyok és szerintem ösz-visz talán 2-3 vitánk volt a többi meg kis apróság,és miért?!

Mert nem úgy gondoltam már 13 évesen,hogy kamasz lettem akkor lázadjunk már egy picit,mert az a természetes.

Most ilyen voltál?

És?!

Majd máskor gondolkodsz ha meg nem akkor tegyél fel még 100 kérdést,hogy mekkora kamasz vagy már!


Ne haragudj,de tényleg,mit kell ezt ekkora dolognak tekinteni??(ez nem csak neked szól).

Elhiszem,hogy néha rossz dolgok történnek veled ,de ezt csakis te fogod igazgatni,hogyhogy történjen és minden csak a te hozzá állásodon fog múlni,nem azon,hogy valaki megbánt és te elkezdesz bőgni,hogy mindenki ellened fordult és senki sem szeret.Ez nem igy van.

Szóval ha valakivel össze fogsz veszni az nem a kamasz kor miatt lesz hanem más miatt.

Ovodában is össze vesztél más gyerekekkel és még nem voltál kamasz.


Persze sok változáson fogsz átmenni,de rajtad múlik,hogy-hogy fogod ezt kezelni :)

17L

2010. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
ezt sose értettem. az nem a kamasz koron múlik, hogy "nem leszel jófej" és, hogy sz.rsz anyád érzéseibe, hanem rajtad.
2010. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!