Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyermekem számára biztonsággal...

Gyermekem számára biztonsággal fogyasztható szeszesitalt szeretnék beszerezni?

Figyelt kérdés
13 éves lányom van, és elkezdett lakásbulikba járni. Itt rendszerint táncolnak, zenét hallgatnak és isznak is. A legutóbbi ilyen alkalommal éreztem rajta, hogy töményet ivott. Elbeszélgettem vele, és azt mondta, hogy aki nem iszik, azt elkezdik csúfolni többiek. Szóval szeretnék ötleteket arra, hogy mit lehetne innia, ami biztonságos is és alkohol is van benne.

2020. okt. 14. 01:34
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
80%

A gyermeket is fel kéne pofozni de a kedves szülőt még jobban.

Enyire hülye nem lehet valaki.

2020. okt. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
69%

Van ott nagyobb is: "betaszítod egy egy olyan csoportba ahová nem akar tartozni:nem isznak,kockák,stréberek...stb. ez pedig csak a szűlönek jó."


Hogy lehet ekkora állat valaki?

2020. okt. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Végül a feltételekhez kötést tartottam a legéletszerűbbnek. Azt találtam ki, hogy miután hazaér megmérem a véralkohol szintjét. Ha 1 fölött van, 1 hétre elveszem a telefonját.


Akik pedig elítélnek ismeretlenül, nagyon egyszerű emberek lehetnek. Én 12 éves voltam, amikor elvesztettem a szüzességem. Senkinek nem kívánom! Ezzel akartam fellázadni a szüleim szigorúsága ellen. Én soha nem leszek olyan anya, mint az én anyám!

2020. okt. 15. 09:07
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnek ítélkezni, de ezen logika mentén, amit most írtál mindent értek. Az a gond szerintem, hogy te kicsit túlzottan is megbizol a lanyodban. Elhiszem, hogy jó a kapcsolatotok. Itt azzal van a gond, hogy a lányod az életkorából adódóan imponálni akar azoknak a haveroknak, akik szerint ciki nem inni 13 évesen. Lehet bármilyen jó a kapcsolatotok, ha elviszi a társaság mikor nem vagy ott. Azzal meg nem sokat érsz, hogy mikor hazamegy és megszondáztatod és kiderül hogy ennyi vagy annyi a véralkoholszintje. Utólag, legalábbis annak az estének a szempontjából mindegy lesz, elhiheted. Sőt ha olyan a társaság és elmeséli hogy minden buli után szondával varod, ha többet iszik a következő buliban simán rábeszélik hogy csak másnap menjen haza, hogy ki ne derüljön mennyit ivott. A szüzességről meg; te lehet dacból veszítetted el, a lányod meg lehet úgy fogja, hogy egyszer iszik többet a kelleténél és majd a hazibuliban valamelyik fiú rábeszélni, mert milyen ciki az is, hogy 13 évesen szűz. Na akkor is sokat fogsz érni a szondaval meg a nagy engedékenységgel ha másnaposan meg sírva megy haza hogy kvázi megerőszakolták részegen mert milyen ciki volt hogy még szűz. Azt kívánnád a lányodnak, hogy az alkohol miatti korlátozott ítélőképessége miatt legyen neki is olyan rossz élmény az első mint neked? Én úgy érzem pont azért, mert veled szigorúak voltak a te lanyodnak túl sok minden van megengedve amiatt, hogy ne lázadjon, de ezzel meg szerintem pont azt éred el, hogy ezt ő is tudja és majd a legkisebb korlátozásra (lásd igyon, de szondaztatod) is lázadni fog. Akkor meg majd az lesz, hogy jaj nehogy megutáljon inkább ezt se csinálod, mert még a végén ha elmeséli a haveroknak megint ciki lesz előttük, mert mást se szondáztatnak.
2020. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg az lesz, hogy nem fog hazamenni. Plusz, ha majd ott iszik (csak még egyet meg csak még egyet), akkor nem arra fog gondolni, hogy nem lesz telefonja egy hétig, hanem, hogy le ne maradjon ivásban...

Hány évesek a barátai? Azért az is megérne egy misét, hogy 13 évesek honnan szereznek piát. Esetleg van ott pár kangörcsös 18+os is? Te így el mered engedni a lányodat?

2020. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
A lányod is el fogja így veszíteni a szüzességét elég hamar. Részeg tinik egy házban, felügyelet nélkül. A lányod pedig iszonyat befolyásolható, kb bármire rá tudják beszélni a haverjai. Komolyan mondom, hogy hordjon magánál óvszert, mert így tuti ő is hamar szexelni fog.
2020. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
szóval szerinted is szr dolog kisgyerekként elveszteni a szüzességed, de azért a lányodat pont e felé lökdösöd. hát jó. te tudod.
2020. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szigor amúgy, épp csak egy szonda az ajtóban, ez igen!
2020. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, tényleg legalább óvszer legyen nála, hátha azt a haverok szerint nem ciki használni, már ha eszükbe jut részegen. Felnőtt fejjel legalábbis a 13 éves gyereket abortuszra kísérni cikibb, téged meg a gyerekorvos nem fog megdicsérni. Amúgy látszik, hogy nem igazán vagy képben meddig mennek el a mai tinik a közösség nyomására, meg ezek szerint híreket sem szoktál olvasni olyanokról, hogy az ilyen “baráti társaságokban” szokott előfordulni, hogy ha nem csinál valamit, amit a többiek kitalálnak közösen megverik, levideózzák számára megalázó helyzetekben aztán mehetnek fel a videók a közösségi oldalra, stb.
2020. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már elveszítette ő is. Ha nem, akkor hamarosan. Ilyen korlátlanság mellett. Pedig még gyerek! 13 éves, egyszerűen megdöbbentő nekem, ne haragudj.😣
2020. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!