Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12/F Nem bírok magammal! Ez...

12/F Nem bírok magammal! Ez normális az én koromban?

Figyelt kérdés
Ahogy növök egyre jobban ``izgatnak`` a lányok. Csak ott a baj hogy mindig a nagyobbak.Ez biztos hogy így van rendjén?
2010. aug. 9. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Hirtelen azt akartam írni,hogy valamilyen szinten érthető ez is,hiszen a korodbeli lányok még nem olyan fejlettek:) De ez sem teljesen igaz.Láttam már olyan csajt,hogy leesett az állam,amikor bemutatkozott és azt mondta,hogy 13 lesz:D
2010. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Igen, teljesen normális.

Általában a veled egykorú lányok is az idősebbekért rajonganak, de persze van kivétel, és van olyan is aki lesz'rja még a pasikat.

2010. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat :)
2010. aug. 9. 10:43
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
salala ugyanígy vagyok én is:D bnőm 12 én 14, és azt hittem mikor először beszéltünk hogy nagyobb nálam:)
2010. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D egyépként csak itt a környéken nincs olyan velem 1 korú vagy kicsit nagyobb aki nekem tetszene. Viszont mikor Balatonra vagy Budapestre megyek mindig felszedek 1 lányt :D
2010. aug. 9. 10:58
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Normális :D
2010. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy én vagyok a maradi... Nem azt mondom, hogy nem normális, mert sajnos az. Hiszen a mai lányok és fiúk is előbb érnek, mint mondjuk 20-30 évvel ezelőtt.

Nagyon "érdekesnek" tartom, hogy ennyi idősen már barátnőd volt/ van. De igaz, ez a Te dolgod, ebbe nem lehet beleszólásom...

Nekem még nem volt "pasim". Lehet, hogy ez "ciki", de engem nem érdekel. Én várok. Én nem egy "pasit" szeretnék, akinek semmire sem vagyok jó, esetleg csak 1-2 hétig, hanem egy BARÁTOT, aki meghallgat, akivel megoszthatom a gondolataimat, és aki szeret.


További szép napot kívánok Mindannyiótoknak!

2010. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :S
2010. aug. 9. 16:27
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó válazolóval értek telejsen egyet. 14/F
2010. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem pont fordítva. Éppen a "kislányok" tetszenek (10-11év), pedig elég korán ért meg a testem, szőrzetem.

F14

2010. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!