Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 8. napon a szokásos módon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 8. napon a szokásos módon elkezdtem a gyógyszer szedését,5 szemet bevettem, utána 4 nap kimaradt, mert nem vittem magammal, és eközben ismét megjött. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, hogy 4 napot kihagysz az nem normális. Az igen, hogy mivel ennyi napot kihagytál megjött. Most akkor ne is szedd tovább inkább. Várd meg azt az időt amikor újra megjön és akkor kezd el szedni rendesen. Mint amikor legelőször kezdted. Ez a legjobb megoldás. Vagy menj el a dokihoz és mond el neki mit csináltál.
2010. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem azért van berendszerezve a tabletta hogy össze visza szedje az illető. Persze hogy nem normális. Ha élsz szexuális életet védekezzetek mert nem véd a tabletta mert nem normálisan szeded. a másik pedig össze zavarod a saját hormon háztartásodat.
2010. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!