Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit engednétek/mit tartanátok...

Mit engednétek/mit tartanátok helyesnek, ameddig egy 15 éves lány eljut a párkapcsolatában?

Figyelt kérdés

Nincs semmilyen konkrét eset, csupán véleményfelmérés, hogy ti hogy látjátok ezt. Esetleg úgy könnyebb válaszolni, ha az anyuka helyébe képzelitek magatokat.

Puszi, kézfogás, csók, petting, vagy valaki a szexet is engedné?

Mindenféle korú és nemű személy válaszát várom, ezt írjátok majd oda! :)



2020. nov. 9. 22:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%

Igazából nem lehet tiltani sem :)

Mondd neki,hogy fontos a védekezés de ennyi.

Aztán csinálja úgy,és azt ami kellemes.

2020. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bar mar eleg regi a kerdes de gondoltam azert valaszolok. Egyedul allo anya vagyok miota a ferjem 5 eve meghalt a kislanyom 18 eves mar nem is olyan kicsi amikor 15 eves volt mindenkepp arra kertem hogy ne fekudjon le a baratjaval de azt is elmondtam neki hogy ha mindenkepp ellen akar allni nekem vedekezzenek es vigyazzon hogy ne banjaeg legyen meggondolt fontos hogy minden szulo tudja hogy attol meg hogy a gyereket megkeri valamire az nem jelenti azt hogy a gyerek ezt be is tartja igy mindenkepp magyarazd el neki hogy hogyan mukodnek ezek a dolgok mert lehet hogy minden keres ellenere sem fogad szot es az ilyen esetekben gontos hogy a gyerekunk eleg felkeszult legyen
2021. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!