Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 15 éves...

Mit szólnátok, ha a 15 éves lányotok bemutatná a 20 éves fiúját?

Figyelt kérdés

Erre a kérdésre fordítva is szeretnék választ kérni:

Mit szólnátok, ha a 20 êves fiatok bemutatná a 15 êves barátnőjét?


2020. jún. 19. 22:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
42%
Te ki vagy a történetben?
2020. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
72%
Ha a gyerekem boldog úgy, akkor én is.
2020. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
83%
Amikor én 15 éves voltam, 20 éves fiúm volt. :) A korához képest érett, normális gondolkodású srác volt, úgyhogy a szüleim örültek neki. (Más kérdés, hogy mi nem jutottunk el a szexig, mert én még nem akartam, és ez látszott is rajtam úgyhogy tudták, nem kell túlságosan félteniük)
2020. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
10%
Ha 15 évig nem sikerült megnevelni...
2020. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
38%
Nem tapsikolnék. És lehet itt azzal jönni hogy tizenöt évesen ,már mindenki dug, de akkor sem örülnék hogy egy felnőtt férfi kefélgeti az általánosból frissen szabadult lányomat. Normális gondolkodású húsz éves nem kislányokat kefél. Ugyanis egy öt évvel fiatalabb nem partner egy normális húsz évesnek: szóval vagy kihasználja a lányt, vagy komoly gondok vannak a pasival agyban.
2020. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavarna, a lányok mindig is az idösebbeket szeretik valamiért. Öt év később (ha eljutnak odáig) már szinte semmi se lesz, ha meg nem, mit vesztett vele..
2020. jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
86%
Én 16 voltam a párom majdnem 21 amikor összejöttünk. Az én családom nem ellenezte egyáltalán de az övé nagyon mert hogy kiskorú vagyok és majd feljelentik őt a szüleim. Azóta is együtt vagyunk 13 éve. Igazából ha a gyerek és szülő között meg van a bizalom akkor nem kell ettől a helyzettől tartani. Az meg hogy bemutatja szerintem külön jó pont, hogy nem sunyiban járnak.
2020. jún. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
29%

Kicsit extrém hangzású a dolog. De ha a lányom ilyen szép, hát, bizony, akkor ilyen szép!...


Beszélgetnék a lányommal is, meg a barátjával is. Normálisan, viccesen, utalgatva, de nem túl komolyan.


Óvszert azért adnék a lányomnak.

2020. jún. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
32%
Hálát adok az égnek, hogy nincs se 15 éves lányom, se 20 éves fiam, sőt egyáltalán semmilyen gyerekem. A sírba vinnének.
2020. jún. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%
Először meglepne és kicsit furcsálnám, de amint megismerem nem a korkülönbség érdekelne, hanem a személyisége, hogy mennyire való a gyerekemhez
2020. jún. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!