Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt a ti kamasz gyereketek is...

Ezt a ti kamasz gyereketek is csinálja?

Figyelt kérdés

Megtudtam a 15 éves lányomtól, hogy az osztálytárs fiúk őt gyakran emelgetik.

Kicsit jobban belementem a témába, és kiderült, hogy az osztályában ez gyakran előfordul, hogy egymást emelgetik az osztályban.

Ez nálatok is így van, hogy 50-60-70 kilós kamaszok emelgetik egymást?

Aggódjak ezen, vagy ez csak egy ártatlan játék?

Az a bajom, hogy egy rossz mozdulat...



2020. dec. 6. 19:36
 1/10 Lena7 ***** válasza:
94%

Nálunk is volt ilyen, még pár évvel ezelött, hogy emelgettük egymást.


Bár nem konkrétan fiú lányt, hanem inkább lány-lányt, meg néha a srácok felkaptak 1-2 könnyebb lányt és annyi.

2020. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Ebben a korban előbb fogja meghúzni valamijét szex közben.

Hagyd élni szegényt, ennyitől nem kapnak sérvet a pasik. Nekem is az asszony ebben a korban úgy vetődött rám hogy Rey Mysterio elszégyelte volna magát ha látja, mégis túléltem.

2020. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
99%
úr istenem, nem nyugdíjasok ezek, hogy egy egyszerű mozdulatba belehaljanak... nem porcelán, nyugi, elég tartós szerkezet a gyereked.
2020. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Xd
2020. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Torna órán meg vagy futnak a másikkal a hátukon, vagy 1-est kapnak...
2020. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, értem, csak itt azért mégis nagy súlyokról van szó, nem 20 meg 30 kilókról.
2020. dec. 7. 11:15
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

"futnak a másikkal a hátukon"


Milyen 20-30 kg?


És még azzal se jöhetnél hogy akkor egy bizonyos gyakorlatot csinálnak, meg hogy ott van a tanár, mert nálunk pl tornaórán a tanárnak nem az volt a célja, hogy hasznosan csináljunk egy gyakorlatot, hanem hogy minél több testrészünk fájjon...

2020. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TheSoldier ***** válasza:
100%
Anno én is játszottam ilyet osztálytársakkal. Senkinek nem lett baja.
2020. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
egy tesióra, amin egy selejtes szerencsétlen egészségtelen feladatokra kényszeríti őket, sokkal károsabb, mint a szabad játék, ahol érzik maguknak a határaikat...
2020. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Bírni fogja a lányod nem procelán. Amúgy mi legingább alsóban csináltuk. Monsjuk az is meghatározó hogy honnan fogja mert azért nem mindegy hagyjuk meg. Azért néha ne felejtsd el megolajozni :)))
2021. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!