Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vigasztaltok ilyenkor?

Hogyan vigasztaltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha a lányotoknak rosszul esik,hogy a barátja éppen lesz@rta a fejét,pedig igaz barátnak tartotta...
2010. aug. 13. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én, bár fiú vagyok, és kamasz, ezért csak annyit tudok mondani, hogy felejtesd el vele, ne akard mással összehozni, ne legyen ez a témátok SOSE. 15/F Remélem segítettem.
2010. aug. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen barátja...

Amúgy szerintem pont, hogy BESZÉLJETEK erről, hogy miért történhetett. Előbb-utóbb rájöttök, hogy ő hibázott - avagy a másik fél.

13/L

2010. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyám ilyenkor olyan dolgokat mondd a fiúról,ami nagy hülyeség(jól tudom én is) és vicces:D és olyankor elkezdek nevetni.

Bár ez nem mindenkinél váltja ki ugyanazt a reakciót..jelen esetben szerintem nem ezt kell alkalmaznod.

Másik az,hogy szerintem hagyd békén..vagy kérdezd meg,hogy megakarja-e beszélni az esetet?

2010. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!