Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Másnak milyen extrém külseje...

Másnak milyen extrém külseje volt tinédzser korában?

Figyelt kérdés
A szülők mit szóltak hozzá?

2021. jan. 15. 18:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Fekete cuccok vagy sötét, nem voltam az a kifejezett rocker, de igénytelenül jártam lány létemre. Hajammal nem kezdtem semmit. Nem akartam mást felvenni csak sötétet. Fekete csőnadrág fekete deszkáscipővel. Volt hogy szakadt zenekaros pólóban jelentem meg, volt 2-3. Ma már nyoma nincs ennek, csak nőiesen öltözöm és nem sok feketét hordok. Anyukám nem örült neki, mondjuk a lelkivilágom miatt hordtam ilyeneket, de szerencsére, leszoktatott erről a stílusról. :)
2021. jan. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%
15 éves lány vagyok, fekete együtteses pólók, bakancs, szőke haj, piercing még nincs, de majd szeretnék. Azt a fajta kinézet képzeld el, ami tipikusan kiborítja az öreg néniket a buszon 😇
2021. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon furcsa ízlésem volt régen is, most is az van. 12 és 17 éves korom között mindenféle kiegészítőt, kesztyűket, stb.-t hordtam, nagyon királynak gondolom ezt még mai napig is, csak a mostani életemmel nem érezném kompatibillisnek, de máson tetszik, emellett akkor kevesebb sminket viseltem. most sokkal többet sminkelek, ugyanolyan kicsit gótik, kicsit androgün, kicsit csipkés, ekcentrikus stílusom van :) 21/L hajviselet teljesen átlagos, hosszú szőke hajam van évek óta, piercingem tetoválásom nincsen.
2021. jan. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Tinédzserként a szüleim nem nagyon engedtek ilyen extremitásokat, szóval fiatal felnőttként volt neon zöld hajam. :D
2021. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus a hajam minden szinben pompazott , osszevissza piercingek mindenhova, teljesen fekete ruhak, neha feherrel, pirossal, lilaval kombinalva, aelbetetes bakancs, bandas polok, stb. Vicces visszanezni neha milyen voltam, sokszor mondtak anyamek hogy kinovom de nem ereztem, aztan szepen mindent elhagytam, egyket piercing meg megvan, de mar nem adnanak dragan a telepen :D
2021. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Semmilyen
2021. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!