Megvegyem neki?

Figyelt kérdés

Lányom májusban lesz 15 éves. Már rég szeretne piercinget az orrába. (bika??)

Azt mondtam neki, hogy ha egy évig hord "kamu" piercinget az orrába akkor megengedem neki, hogy kiszúrassa, persze szalonban, szakemberrel. Erre ma reggel azzal fogadott, hogy vegyek neki mert ő este magának kiszúrta.


Előzmény: van egy báttya akinek 13 évesen megengedtem, hogy átszúrassa a száját. Egy évig volt érdekes azóta sincs neki. (Ezért találtam ki a lánynak az egy év kamu piercinget.) Szeretett volna fültágítót, azt nem engedtem. Persze titokban csinálta, bele nőtt a fülébe, elfertőződött, de magának megoldotta, évekkel később tudtam meg. Hosszú haja volt és így nem láttam,de látszik a heg.


Szóval most mi a francot csináljak? A lányomnak igaza van abban, hogy a tesójának sokkal hamarabb megengedtem, ami nem igazságos. Viszont nem tartotta be amit megbeszéltünk és félek, hogy elfertőződik amit magának csinál.


Ti mit tennétek a helyemben?


2021. jan. 27. 07:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a 13evesnel szurtad el. Innentol mar csak hab a tortan h a lanyod maganak megoldotta engedely nelkul. Most nem engednem meg, 15evesen meg a fentiek miatt viszont ujragondolnam.
2021. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem. És akkor sem
2021. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%

Tudod, mi a gáz? Hogy kivételezel a fiaddal, csak azért, mert neki farka van, és neki simán engedted 13 évesen az ilyesmit.


Persze, hogy a lányod féltékeny, mint állat és csakazértis megcsináltatja.

2021. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Konkteram megzsarolt. V engeded v kiszurja de a lenyeg h leszneki

Hat biztos kivagnam. Hosszuhaju fiu? Najo....

2021. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!