Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám nem bízik bennem, mit...

Anyukám nem bízik bennem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt olyan hogy ismeretlen felhívott és nem vettem fel, ő meg azt hitte hogy titkolózok...

Azóta folyamatosan azzal nyaggat hogy miért nem vagyok vele őszinte meg hogy XY olyan őszinte az anyjával és hogy én miért nem vagyok olyan...


2010. aug. 16. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos nem adtál neki valami olyan okot amiért nem bízik benne??(az ismeretlen híváson kívül).

Vagy nem lehet,hogy megtudott valamit amit nem mondtál el neki??Esetleg nem látott fiúval sétálni?(gondolom lány vagy).

TÉNYLEG MINDENT ELMONDASZ NEKI?ŐSZINTE VAGY HOZZÁ??

2010. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Anyám is mindig ilyen kíváncsi!Mindig mindent tudni akar!

Mindig szoktam mondani neki hogy ne legyél már kíváncsi öregasszony!

Ez csak a női kíváncsiság ha már nem tud valamit az idegesíti legjobban!

Meg a másik hogy XY olyan meg ilyen akkor szoktam sorolni az XY rossz tulajdonságait is!

2010. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anya is ilyen,mindig mással példálózgat.Múltkor balhézott amiatt,hogy másnak mindent őszintébben elmondok,mint neki.Egyrészt igazat is adok neki,de sosem hazudtam.Másrészt meg nem adok neki igazat,mert pénteken is ott ült az asztalnál én meg beszéltem neki egy fontos dologról,az meg piszkálta a táskát és nem rám nézett,meg mikor kérdeztem valamit,akkor mondja,hogy:mit mondtál?
2010. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem így akarja kimutatni, hogy érdekled, hogy jobb viszonyban akar veled lenni. Ilyen anya-lánya barátságot akarna. Amúgy szerintem csináljatok olyant, hogy elmentek hetente 1x valahova, beszélgettek egy nagyot ( pl. pizzéria,étterem), hogy mit kell tudni egymásról, mi történt a héten. Vagy ha nem mentek sehova, egy délután kis nasival meg üdítővel bevonulhattok a szobába és beszélgethettek. Kajával sztem jobban feloldódik az ember, mikor beszélni kell.

Sok sikert! 13/L

2010. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elsőnek üzenem hogy én mindent elmondok neki.

2010. aug. 17. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!