Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bízik bennem az...

Miért nem bízik bennem az anyukám?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok , Lány. Anyukám azt gondolja hogy minden fiúval leakarok feküdni , pedig nagyon nem igy van. És nem is viselkeddek ugy :S Nyáron akarnék egy házibulit csinálni de nem engedik mert félnek hogy terhesen térek haza de ilyen bulikra máshoz akit már évek óta ismernek sem engednek el. Meg mutkor felhoztam a pasimat a házunkba igy suli után és este elmondtam anyukámnak és leorditotta a fejemet hogy hogy merek ilyet? És mivan hogyha letapiz , megerőszakol, levetkőzted :S Engem nagyon zavar hogy nem bizik bennem az anyám): mit tudnék csinálni hogy elnyerjem a bizalmát?
2011. ápr. 30. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyet mondana a 13 éves lányom, hogy idézem: "pasimat" én sem engedném. Ha van elég eszed, leszűröd ebből a mondatból azt, amit most nem fogok 50 mondatba leírni.
2011. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pasim helyett a nevét mondtam . Csak másképp irtam le
2011. ápr. 30. 18:46
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Nálam is hasonló a helyzet.Megkérdezi,hogy mikor jön meg a mensim és ha még nincs vagy késik akkor egyből közli,hogy biztos terhes vagyok.Kérdezd meg tőle,hogy miért bizalmatlan,miért gondolja ezeket,van e rá oka.Ha nem csináltál semmi olyat akkor nem értem anyud feltételezéseit. :/

13/L

2011. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, azért még a házibulikkal várj pár évet, ebben anyukádnak teljesen igaza van. Az nem baj, hogy van barátod, de tényleg csak akkor hozd haza hozzátok, hogyha anyukád is otthon van. Megértem az aggodalmát, így leendő anyaként, hiszen nem tudhatja, hogy mit is csináltok, hiszen a szexhez még nagyon is fiatal vagy.

(azért remélem nem voltam túl kemény... :D)

24/L

2011. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert anyukádnak-bocsáss meg-, de maximálisan igazat adok. 13 éves vagy. 14 éves korodig minden amit teszel maximálisan az ő felelőssége- ez a jog:S- teljesen normális, h félt és aggódik. próbáld arra rábeszélni, h a házibulin biztosítsanak nektek felügyeletet, akár pár másik anyukával. nem kell egy szobában partizni, csak őket megnyugtatja a tudat, h nem lesz semmi baj, ha ottalvósra szeretnéd, akkor a fiúk és a lányok külön szobában alszanak... emellett én sem lennék felhőtlenül boldog, ha a 13 éves lányom felhozná a szobájába a "pasiját". elhiszem, h nem akarsz vele lefeküdni, de sokszor másként alakul a helyzet, mint azt elterveztük. és aránylag kevesen érettek ennyi idősen egy kapcsolathoz.
2011. ápr. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is: még csak 13 vagy, de már van barátod, eszed meg annyi, hogy nem érted, miért baj, ha felhívod, és egyedül vagytok.

Tényleg szerencséd, hogy a fiú nem vette úgy, mint felhívást keringőre.

Másrészt anyád a fiúban nem bízik, ha feltételezi, hogy akár meg is erőszakolhat, és nem benned.


Amíg ilyen meggondolatlan vagy, és ilyen "kis koraérett", ne csodáld, ha félt.

Amúgy amiket most a tinik művelnek, nem csodálom, ha anyád is már tiszta ideg, és félt.

Ezen úgy tudsz javítani, ha többet beszélgettek, és nem az alapján fog megítélni, amit a tinikről olvasni nap mint nap. :S

2011. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Én se bíznék benned.

Akinek 13 évesen pasija van...

Ott már nemcsak a csókolózás megy, hanem a tapizás is, onnantól meg már csak egy lépés a szex.

Jó, tudom, ez a mai korosztálynál teljesen általános dolog, de én nem tudnék megbízni egy ilyen lányban.

2011. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Amiket az interneten és saját szememmel látok a mostani 13-14éves korosztálynál, hát én se biztos, hogy megbíznék a lányomban...

Házibuliból mikor szándékoznál hazajönni? Mert ha valami korábbi időpontot mondanál lehet engednének, viszont éjfélig én se engednélek. Mondjad meg anyudnak, hogy egyrészt tudod mi az a védekezés, másrészt jó darabig nem tervezel testi kapcsolatot, főleg nem házibuliban, ha meg a srác erőltetné szakítanál vele. Még ha nem is így van, de nagyon remélem, hogy így van :)

2011. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyukád téged félt és másokban nem bízik Amikor meg felvitted a fiút megkérdezés nélkül, akkor pedig bebízonyítottad neki, h nem vagy te sem még megbízható.
2011. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

1. 13 évesen korai a pasi

2. anyukád tényleg tulzásba esik h terhes leszel meg ilyenek

Az nagyon nagy baj ha nem bízik benned,(bár lehet h csak félt) tudomásom szerint az anya-lány barátság és bizalom nagyon fontos, főleg ebben a korban( tanácsok, támogatás, BIZALOM stb):) bár én nem értek ehhez, fiú vagyok

Szerintem te tudod mit csinálsz, észnél vagy ugyhogy semmi gond nem lehet :)

Anyukád stílusa meg majd megváltozik mikor megtudja h nincs ok az aggodalomra, v nem, de ha nem akkor majd megszokod valahogy :D, mást nem nagyon tehetsz..

2011. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!