Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az anyukám nem bízik bennem,...

Az anyukám nem bízik bennem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Multkorjában kaptam egy havertól smst, annyit írt hogy találkozzunk itt és itt,és megyünk lopni... De ezt csak hülyeségböl írta,és ezt az smst elolvasta anyám... És durván a fejemhez vágta,hogy nem bízik meg bennem... És azóta egy szavamat se hiszi el soha... :'( Mit tegyek? :'(
2010. dec. 10. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
adj időt neki, vagy ha akkor sem múlik, próbálj neki bizonyítani. hamar elmúlnak a szülőknek az ilyen dolgok.
2010. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
1 mond meg a haverodnak h miatta kib... kikaptál 2 beszéld meg anyukáddal h csak hülyéskedett 3 ha meg igaz is akkor meg minek írta oda h lopni???? vidéki vagy? mert akkor kicsit gáz a helyzeted mert Pesten még csak csak
2010. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 arbeitmachtfrei ***** válasza:
Szerintem mutasd meg neki a Dopeman idióta Lopni című számát. Tuti a haverod is onnan szedte. Így kimagyarázható, hogy csak menőzni akart.
2010. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tiszta idióta a haverom,anyám is tudja,ismeri,de mégsem hisz nekem... :(
2010. dec. 10. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:
már elnézést de anyád mi a francért olvasgatja az sms-eidet?? neked lenne jogod megsértődni..
2010. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 arbeitmachtfrei ***** válasza:
Jó fej muterod lehet , ha Dopemat hallgat:)
2010. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pff....bárcsak azt hallgatna... :(
2010. dec. 11. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!