Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Laptopja, számítógépe mennyi...

Laptopja, számítógépe mennyi idősen legyen a gyereknek?

Figyelt kérdés
8 éves, okosdobozon szokott játszani illetve tanulni gépen, még sajátja nincs, a szobájában a tv n van net de azt a YouTube ra korlátoztam, illetve van okostelója azon játszhat, azt tölt le rá amit akar itthon ha olyan kedve van (általában max egy fél órát játszik hétvégén reggeli előtt hétköznap vacsi előtt)

2021. febr. 19. 08:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%

Egy olcsóbbat (használtat akár) 8-10 éves kortól, aztán egy jobbat 9.-re.


Én elsős koromban kaptam egy rotyi, leharcolt gépet amin még net sem volt csak játékok (mahjong és hasonlók), aztán 8 évesen egy olyat amin már volt internet és új volt, ezt anyukám is használta, és 9.-re egy laptopot.

2021. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 13 évesen, 8. osztályban lett először saját laptopom. Olyan 12 éves korától vennék a gyereknek, de legkésőbb középiskolás korában.
2021. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Homokszem1234 ***** válasza:
63%
Szerintem amíg nem feltétlenül fontos például a tanuláshoz, addig nem kell. Gondolom ha kell vagy szeretné mint ahogy írtad is van lehetősége gépezni. Szerintem gimire bőven elég megvenni, szép ballagási ajándék.
2021. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%
A fiam 5 éves, nincs telefon, tablet, és a laptop is el van téve. Kicsit szigorú szülőnek tartom magam, de én is így voltam nevelve. 14 évesen kaptam telefont, igaz már más a világ de igyekszem addig húzni még lehet.
2021. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!