Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan koptassam le a kis...

Hogyan koptassam le a kis hülye uncsim?

Figyelt kérdés

Most ráadásul nagyapám is vele van abban, hogy engedjem őt gépezni fél órán belül, de eszem ágában sincs. Tegnap épp eleget engedtem és mostmár azért sem engedném, mert felhúzott ezzel. Mit kell folyton akaratoskodjon ? Én 16 vagyok, ő még csak 8, más unokatestvér már rég s*ggbe rúgta volna !

Mit tanácsoltok ?


2010. aug. 19. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Zárd be a spájzba és szórj neki cüklon bét.
2010. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Első :DDD
2010. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
55%
nyírd ki
2010. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Még csak 8 éves, ő nem fogja fel még úgy a dolgokat, mint te. Egy picit miért ne gépezhetne? Mikor te nem ülsz a gép előtt (mert ugye nem vagy ott egész nap?), akkor egy picit hadd gépezzen. Mondd neki, hogy várja ki a sorát, és odaengeded egy kicsit. Sokat amúgy sem kell a gép előtt punnyadnia 8 évesen. Te vagy az idősebb, legyen neked több eszed. :)
2010. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én hagyom, hogy ott üljön, de mivel nagyobb vagyok nála ezért nekem több időm is lehetne, ez úgy normális. Mert ő csak játszik, de én még mást is csinálok
2010. aug. 19. 12:48
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egy 8 évesnek nem a gépen kéne játszania!!

Max egy nagyon kevés időre,és nem minden nap.

Egy 8 évesnek legyen már jobb dolga is,mintgépezni könyörgöm.Épp,hogy olvasni nagyából tud és már gépezzen..

nem azt mondom,hogy EGYÁLLTALÁN ne gépezzen,de nem kell a gép előtt punnyadnia,hogy tanulja a sok hülyeséget.


Mond meg neki,hogy ha ügyes lesz és kivárja a sorát akkor gépezhet egy picit.aZT KÉSZ.

aDJ A kezébe egy labdát vagy rajzlapot meg ceruzát,modd neki,hogy másszon fára.A szomszédban nincsenek gyerekek akikkel tudna játszani?!

tollasozni,fogcskázni,bújocskázni,fára mászni,krétával rajzolni,macskásat játszani meg minden ilyesmi?!

Én a helyedben keresnék neki gyerekeket énis mindig ezt csnálom aztán este meg megyek érte.. (este hát 6-7 körül)

16L

2010. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó, de nagyapámnak mit mondok ? Mert ő az uncsim oldalán áll
2010. aug. 19. 13:28
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
- Nagypapa! Szereted te annyira ezt a gyereket, hogy megengedd neki hogy fejlődjön a kézügyessége ( ha rajzol ), és ne hadd szívja magába a friss levegőt? Neki még nem kell annyit tanulnia, ráér télen is gépezni amikor, megcsinálta a leckét. Hisz akkor nem tud kinn a füvön rajzolni! Nekem meg most van szabadidőm
2010. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nah most megharagudott a kis buta

Fúú, milyen könnyű lenne, ha nem érdekelne

Ti mit szoktatok csinálni, ha a kis tesótok/uncsitok bömböl meg hisztizik ?

2010. aug. 19. 14:01
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én mindig azt mondom unokaöcsémnek(aki 4 éves!),hogy:

"Jó,ideülhetsz az ölembe,megnézünk 5-10 videót,és akkor elmész.." és akkor betartja általában(traktoros,mesés videókat szokott nézni).De van egy kislány,aki 5 éves,és ő nagyon hisztis,és mindig játszani akar(általába lefagyasztja a gépet).Múltkor is lefagyasztotta,de engednem kellett ideülni,mert itt volt az anyja és szégyeltem volna a pofámat,hogy most mér nem engedtem ideülni a kiscsajt..stb.De ideengedtem,és így nem kellett szégyelni a pofámat.:D

Engedd oda a 8 éves uncsidat,mondd neki,hogy "oké,kapsz 1 órát,játssz,amivel akarsz,addig kimegyek,és ne rontsd el!"és kérjen bocsánatot a hisztizése miatt..

2010. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!