Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyerekem utál amiatt hogy...

A gyerekem utál amiatt hogy este 8:30-kor takarodó van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves a gyerekem 7-es. Folyton azt hallgatom hogy a barátnőinek mocskol engem telefonon hogy nem vagyok normális mert már senkinek nem szólnak bele ebbe. Ha szóvá teszem akkor meg az jön hogy én kihallgatom a magánbeszélgetéseit, és így jártam ha ennyire kíváncsi vagyok.

2021. márc. 28. 13:32
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
96%
kamu
2021. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
100%

"Nem arra vagyok kíváncsi milyen engedményt adjak, hanem arra hogy ezt hogy fogadtassam el vele"


Ebben az esetben a gyereked elfelejtheted, mert az első alkalommal lelép otthonról. Elfogadtatni nem tudod, mivel nem 5 éves kisgyerek.

2021. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
96%
Ha troll, ha nem, vannak ilyen szülők, akik pont így gondolkodnak és fórumokon pont így írogatnak. Napirend... Sosem volt semmilyen napirendem, mégis élek. Kényem kedvem szerint alszom, kelek, eszek, élek, amikor jól esik. Hajnali 3 előtt már évek óta nem alszom el és ha tehetem, mert nincs egyetem akkor pedig dél előtt nem kelek fel. Ez is élet, nem csak a 6-tól 20-ig bohóckodás.
2021. márc. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
97%
Ne változtass semmin, ha az a célod, hogy a büdös életben szóba ne álljon veled, miután elmenekül otthonról, mihelyt megteheti.
2021. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
97%

Haha, most jut eszembe, egyszer még kamaszkoromban hallottam két leharcolt családanyát a buszon, és az egyik mesélte, hogy náluk aztán nincs olyan, hogy hétvége, szombat-vasárnap is mindenki felkel ugyanúgy hatkor, mint mindig. És erre büszke volt backi.

Én is lassan negyven leszek, a legnagyobb kamaszodik, és még mindig úgy gondolom, hogy a hétvégi lustálkodásnál szebb dolog nincs a világon, és így, hogy nincs suli, eszünk ágában nincs korán kelni.

Diplomám van nekem is, a férjemnek is, értelmes, jól fizető munkánk van, és semmi szükség rá, hogy hatkor felkeljünk. Na jó, az uram szokott néha 5-kor, mert elmegy edzeni, de az az ő baja. 3:)

2021. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
99%
Az én 25 éves exemnek az apja megtiltotta hogy megfürödhessen ha későn ért haza. Az is ilyen 8-kor takarodó típus volt. Agyrém!
2021. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
15%

Én 2 akkora pofont kaptam volna az ő helyében ha anyám azt hallja hogy szidom majd így merek vele beszélni, hogy" így járt". A fal adta volna a másikat..

Ezek után én biztosan eltenném pihenni a telefonját, és majd akkor kapná vissza ha elgondolkodik a viselkedésén.

Rendben van, hogy nem tetszik neki a takarodó, de tiszteletlen és szemtelen ne legyen.

13 évesen meg a fél9 takarodó tényleg vicc.

2021. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
96%
És ezt meddig akarod csinálni? 17 évesen is majd 8:30-kor küldöd ágyba, mint egy pisist? Vagy ha 20 évesen még veled él, akkor is erre fogod kötelezni, felnőtt létére? Bár, ha így folytatod, akkor nem hiszem, hogy 18 éves koránál tovább nálad élne, mert amint lehet lelép tőled.
2021. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
96%
A gyerekednek tök ugaza van. 10-11ig simán fent lehetne, pláne most, hogy online oktatás van, de 10ig normál esetben is.
2021. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim válasza:
96%

Hogy lehetsz ilyen gonosz? Nem fogom fel. Egyszer élünk. Nem jobb úgy élni, hogy szeretjük a családtagjainkat?


Ha nincs suli, miért ne aludhatna tovább? Alvás közben fejlődik egy gyerek. A felnőtt élethez pedig hozzátartozik a felelősség is, amit pont ezzel soha nem fog megtanulni.


Szabályok között, elnyomásban élni szörnyű lehet neki. Sajnálom. Ne lepődj meg ha rossz lesz a magatartása a suliban. Nem fogod tudni elfogadtatni vele, csak zsarolással ami tuti jellemző rád. Hát hajrá.

2021. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!