Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyerekem utál amiatt hogy...

A gyerekem utál amiatt hogy este 8:30-kor takarodó van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves a gyerekem 7-es. Folyton azt hallgatom hogy a barátnőinek mocskol engem telefonon hogy nem vagyok normális mert már senkinek nem szólnak bele ebbe. Ha szóvá teszem akkor meg az jön hogy én kihallgatom a magánbeszélgetéseit, és így jártam ha ennyire kíváncsi vagyok.

2021. márc. 28. 13:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
96%
8:30-kor még a kisgyerekek is az esti mesét nézik. Még jó, hogy berágott rád a 13 éves lányod. Meg a másik hülyeség, felkelteni reggel 6-kor, hogy szokja az életet. Hidd el, ha felnőtt lesz és netalán munkahelye miatt korán kell majd kelnie, hozzá fog szokni a hülyeségeid nélkül is, mert muszáj lesz. Annyit fogsz elérni, hogy amint tud lelép otthonról, aztán szépen elfelejt.
2021. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos, hogy kamukérdés. Apám is hasonló figura, soha nem volt tekintettel a családtagok személyes igényeire, csak az volt, amit ő helyesnek vélt. A korai felugrasztások miatt tiszta szívemből gyűlöltem gyerekkori éveim alatt. (és mit ért el azzal, hogy szívatott minket?) Na mindegy. Úgyhogy kérdező, szivassad te is tovább a büdös kölköt, ez a világ rendje.
2021. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
95%
6kor felkted minden nap. Te beteg vagy. Keress fel egy pszichológust sürgösen. Egy életre gyűlölni fog.
2021. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
95%

Mekkora gyökér vagy, irigységből felkelted?

Mert az ám az élet ha az ember ébresztőre kel.

Ne erre készítsd fel, hanem inkább tanuljon, hogy ne gyárban kelljen dolgozni ahol csak dudaszóra pisilhet.

2021. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
98%
32: és apukád leállt volna neten nyafogni, hogy a hülyesége miatt utálja a gyereke? Na ezért kamu :)
2021. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
96%
Van egy pár rokonom, akiket hasonlóképpen szigorúan fogtak, na ők mindenféleképpen gondolnak az anyjukra, csak tisztelettel nem.
2021. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
95%

Ugy hiszem, hogy a 13 éve alatt végig ilyen rugalmatlan, tekintély elvű nevelést alkalmaztál. Inkább azért beszél ki a barátnőinrk, hogy van egy újabb hülyeséged.

13 évesen már a hormonok sem hagyják aludni, én ennyi idősen szenvedtem, hogy nem bírtam úgy aludni mint korábban. Ez ellen ő sem tehet, ezt figyelmen kívül hagyni borzasztó begyöpösödöttségre utal. Nálad kamasz gyereknek lenni pokoli lesz a lanyodnak. Változtass ha nem akarod elveszíteni

2021. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
95%

Jól teszi, tényleg rossz szülő vagy! Menjel le konditerembe vagy fozzel nézzél sorozatot, mint minden normalis ember, ne a gyereken éld ki beteges hatalmaskodásod!

Te aludtál már 20:30 kor suli idobe? Fogadjunk nem! Ez a Drákói szigor nem tesz jót! Online oktatas van, tanul akkor megengedhet és h 23-24-ig fent legyen. 20:30 kor aludjál Te , ha már semmi hasznod nem veszi senki...

Mibe fogadjunk, hogy egyedül neveled, ezért vagy ilyen buta liba!

2021. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
91%

Vasárnap délutáni kattintásnövelő provokatív trollunk kérdését olvashatták.

:-)))

2021. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
93%

Ugye tudod a szobájában bármeddig fent tudni lenni? ( kivéve ha nem alszol mellette , de akkor is fent lehet melletted és nem alszik)

Másik 10 óra alvás sok . Keveset aludni se jó , de folyamatosan többet , mint kéne még rosszabb . Ha most nincs alvási nehézségei majd ha felnőtt lesz hidd el nem fog tudni aludni csak gyógyszerrel .

2021. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!