Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy nevezetitek a gyermeketek...

Hogy nevezetitek a gyermeketek nemi szervét? Másként hívjátok, ha ovis, kisiskolás korú vagy már gimnazista?

Figyelt kérdés
Lehet azt mondani egy felsős-gimis fiúnak, hogy a farka vagy egy lánynak, hogy a puncija? A sajátotokat minek nevezitek, ha szóba kerül egy beszélgetés során.

2021. ápr. 24. 15:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%

0-6 év: kuki

6-12 év: fütyi

12-18 év: pöcs

18+ év: fаsz/péló/farok

2021. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%

Mi sehogy.

Vagyis kiskoraban fütyi leg kuki. De kesobb mar semmit. Amig kicsik addig mondogatják ok is, nagyobb korban nem mondja, hogy anya/apa faj a peniszem.

Idosebb korban mar miért mondanad neki?

2021. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Megmondom őszintén, az én lányom már majdnem nagykorú. Nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy meg kelljen neveznem és szerintem minimum 10-15 éve nem is volt rá példa.... Hogy akkoriban mi volt, már n3m emlekszem
2021. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Anyukám nekem asszem nunit, meg puncit mondott régen is, most is ezt szoktuk mondani.

Azért ennek nem kéne akkora tabunak lenni, hogy valaki a családja előtt nem képes kimondani. Az ilyen közegben nevelkedett személyek nem fognak majd tudni normálisan beszélni a nőgyógyásznak a problémájukról, meg félnek majd elmenni oda huszonévesen is.

2021. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
32%

cunci/ cuncimókus


fütykös / kukac / rézfánfütyülő (ez inkább káromkodás helyett)

2021. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%

3-as: és az orvosnál?

Szóval a lányom 4 éves, ő találta ki a pupuka szót rá 🙂

Én az orvosnál nemi szervet mondok.

Fiamnál biga volt kicsinek... Orvosnál pénisz, nemi szerv.

2021. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

6!


Az orvosnál egyértelműen az adott testrész "hivatalos" nevét használja az ember. Akkor is, ha csecsemőről van szó.


A nem tudok olyan helyzetet elképzelni otthoni helyzetre vonatkozott.

2021. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Kuki, nuni (5 éves fiú, 1 éves lány). Ezek a dokinál is simán elmennek szerintem, nekem legalábbis fura lenne azt mondani ekkora gyerekeknél, hogy pénisz, vagina, ilyesmi 😃. Mondjuk nemigen kellett egyiket sem, fiamnál anno megkérdeztem, hogy a kukiján a bőrt meddig normális, ha nem lehet hátrahúzni, de ezen kívül nem is tudok felidézni olyan alkalmat, hogy bármelyikük nemi szervét említettem volna ott.
2021. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Bár még kicsik a gyerekeim, de nálunk fütyi (és zacsi) és nuni van.
2021. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
Első, attól még hogy felnőtt lett a gyereked, nem muszáj ilyen közönséges, ordenáré parasztnak lenni.
2021. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!