Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy nevezetitek a gyermeketek...

Hogy nevezetitek a gyermeketek nemi szervét? Másként hívjátok, ha ovis, kisiskolás korú vagy már gimnazista?

Figyelt kérdés
Lehet azt mondani egy felsős-gimis fiúnak, hogy a farka vagy egy lánynak, hogy a puncija? A sajátotokat minek nevezitek, ha szóba kerül egy beszélgetés során.

2021. ápr. 24. 15:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
Punci. De ismeri már a hüvely szót is. 5 éves a lányom.
2021. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
Emlékszem fütyinek meg kukinak hívtam a sajátom, talán a szülők is ezt a kettőt használták, de aztán jó kérdés, egy jó ideje nem kellett megneveznem családtagok előtt, de valószínűleg a pénisz szót használnám. Húgom még fiatal, rá is emlékszem, hogy mindenki nuninak meg néha puncinak hívta neki kislányként, most hogy kistini én áttértem szimplán arra, hogy "ott lent"(Van hogy kérdez valamit, én meg válaszolok, elmagyarázom, stb.), mert ő is inkább így mondja, de a szülőket nem tudom.
2021. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

Kisgyereknek: kukac, punci.

Kamasznak: hímvessző, hüvely.

2021. ápr. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%

Az én szüleim anno nuninak meg fütyinek nevezték, emlékszem általánosban kinevettek vele, mert akkoriban ezek béna nevek voltak.


Kislánynál “puncus” később csak utalok rá, gondolom a sajátját majd puncinak fogja hívni.


Fiúnál kuki amíg kicsi(bár engem zavar, hogy a pufit is sokan kukinak mondják), utána csak utalok rá, ha nagyon muszáj “takard el az alfeled” meg ilyenek.

2021. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám kiskoromban puncit mondott és most is azt mondja. Párszor azt mondta, hogy puncus, de ez annyira nem volt jellemző.

A fiúkéra kiskoromban én is a kuki, kukac, fütyi szót hallottam, most meg azt mondjuk, hogy pöcs, esetleg tök.

2021. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat.

Azért tettem fel a kérdést, mert a fiam 7 éves és a napokban, amikor az iskolából hazajöttünk megkérdezte, hogy az oszálytársainak miért van már fasza neki meg csak fütyije.


Azt mondam neki, hogy a fasz egy csúnya szó, ilyet ne használjon. És a lányok nem is szeretik akik ilyen durva szavakat használnak. Amikor pedig nagyobb lesz és majd egy kis szőr nő a fütyije körül akkor már mondhatja faroknak. Mert az jelenti, hogy felnőtt, aki pedig felnőtt annak már fütyi helyett faroknak nevezzük a nemi szervét.


Itthon sose hallotta tőlünk, hogy fasz egyébként. Amikor fürdik mindig azt mondom neki, hogy a fütyijét is alaposan mossa meg és húzza fel a bőrt és ott is mossa meg. Oviban le volt tapadt neki a fityma nekem meg kamaszként volt ezzel gondom és körül kellett metélni, ezért figyelek annyira oda.

A sajátomat meg faroknak nevezem a feleségem előtt, de haverok előtt pöcsöt/bránert is mondok.


Amikor nagyobb lesz szerintem már nem nevezzük nevén a dolgot. A kislánynál még nem aktuális ez. Nuninak hívjuk és nevezi ő is. A puncit nem szeretném, ha eltanulná.

2021. ápr. 28. 10:57
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Így már értem a kérdést, szerintem jól jártál el.
2021. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Fiúnál nálunk többségében a fütyi van használva.Az elmegy.
2021. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Kuki, kukac nagyon picinek


Fütyi nagyobbnak



Aztán sehogy, vagy max pénisz, de nem nagyin tudok azitut arra, hogy erről beszélgessünk, kivéve, ha eü.-i gondja van


Punci, nuni

Felnőttnek is

2021. máj. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
95%
Jol jártál el a magyarázatot tekintve de a farok szó nekem valahol még szleng jellegű. Egy orvosnál sem használjuk ezt. Pénisz a hivatalos neve, pl ha úgy mondja h fáj a peniszem. Stb.
2021. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!