Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves kislányomnak megjött...

12 éves kislányomnak megjött a vérzése. Milyen betétet vegyek Neki, a Ti lánykáitok mit használnak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 21:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Több fajtát is vettem, hogy ő tudja magának kitapasztalni, hogy melyik válik be neki a legjobban.
2021. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Mindenfélét, attól függően, hogy mire van szükség. Estit, kisebbet, nagyobbat.

Szegénynek néha olyan erős, hogy estére csak a menstruációs bugyival tudja megoldani, hogy ne ázzon el minden. Ezt a legegyszerűbb használni is.

2021. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Többfélét vennék neki, méretben és márkában is, azok közül, amit én magam jó márkának tartok. (Libresse Natural Care, Libresse, Always) Mindenképp szárnyas változatot választanék, illetve egy éjszakai csomagot is, hogy azt is kipróbálhassa. Ez így egyszerre egy nagyobb csomag lenne (4-5 féle), viszont segíthet neki megszokni a változást, egyfajta "nagylány"-érzetet adhat, hogy kap egy csomó saját betétet. Plusz úgyis elfogy idővel.
2021. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Több félét kipróbált...A Bella Teens jött be végül:)
2021. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Én azt venném neki, amit én is használok always normal szárnyasat, éjszakára pedig a biointimot használom, de nem mennyiségi oka van, hanem sokkal jobban szellőzik, kényelmesebb viselet.
2021. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
Én moshatót használok, még kicsik a lányaim, de állandó téma az, hogy ők mikor használhatnak olyat, mert olyan cukik a minták. 😊 Fogok venni egyszer használatosat, ha szeretnék, de amennyiben nem zavarja őket az 1-1,5 perc mosás és nyitottak rá, örülnék neki, ha ők is ezt a megoldást választanák.
2021. ápr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Egy kiskamasznak nem vennék moshatót. A higiénia miatt is. Nem egy iskola mosdójában kellene ezt megoldani.
2021. ápr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%

7, semmivel nem több és nem más kicserélni a moshatót. Nem kell nekiállnia a mosdóban öblítgetni. Egyszerűen összepatentolja és bele egy pul szütyőbe diszkréten. Még kisebb is mint egy eldobható betét. Semmi, de semmi szaga nem lesz míg hazaér.

Egyébként nyilván odabízom majd, hogy mit szeretne, csak ez az érv információhiányból fakad és nem állja meg a helyét.

2021. ápr. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%

7,

[link]

2021. ápr. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Hát nem tudom. Inkább eldobom ott a kukába, mint csomagolgassam, azt dugjam zsebre, míg visszamegyek az osztályba, hogy betehessem a táskába. Aztán ha nemjól csomagolom, folyik a zsebembe?!



Egyébként nekem nincs lányom, de ha lenne elvinném a boltba, azt elmagyaráznám neki, melyik milyen, döntse el milyet szeretne, és ő tudja mennyire vérzik.


Nekem pl anmo anya felajanlotta a sajátját és ennyi. De ő csak tisztasági betétet használt. Fél óránként cserélgethettem. Nagyi velünk lakott, neki szárnyasai voltak, az meg nem volt kényelmes, utáltam.

Így 12évesen, a saját zsebpénzemből oldottam meg mindig ezt a kérdést, mert anyának hiába mondtam, nekem nem jó az ővé.

14éves koromtól pedig tampont használok, nekem az kényelmes, anya pedig a mai napig ellenzi, mert egészségtelen.


28vagyok, a 2.fiunkkal terhes :D

2021. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!