Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így a fiúk?(netes ismerkedés)

Figyelt kérdés
Többször tapasztaltam már netes ismerkedés során, hogy egy idő után szóba kerül, hogy akár lehetne köztünk több is stb, de még mindig találkozás előtt állunk, erre szerelmet vall... Lehet velem van a gond de, hogy lehet valaki úgy szerelmes, hogy nincs élő kapcsolat stb... Először arra gondoltam, hogy még éretlenek stb, de 18-23 évesekkel is megesett...

2021. febr. 18. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Visszakérdezek: Miért viselkednek egyes lányok úgy, hogy felvetem a randi ötletét, egyből igent mondanak, írják, hogy már alig várják a találkozót, aztán még sem jönnek el és még az is derogál nekik, hogy leírják, bocsi de mégsem? Még 18-23 éves korosztály is!

Amúgy a kérdésedre válaszolva, lehet összekeverik a szerelmet a szexuális vonzalommal. Vagy tényleg ennyi idősen is éretlenek, nem tanították meg őket mi az udvarlás sorrendje.

2021. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A szerelemnek is vannak fokozatai. Bár eleinte inkább csak vonzalomnak hívnám, de a lényegen ez nem változtat. Ez nem egy kétállapotú mennyiség, hogy vagy totálisan odáig vagyok érte, vagy egyenesen gyűlölöm.

A személyiséged pedig távolról is meg- és kiismerhető. Ha ezt nem tudod megérteni, akkor nem a hódolóid az éretlenek. ;)

2021. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Elég egyszerűen léteznek olyan férfiak (és nők is) akik nem attól lesznek a másikba szerelmesek, hogy egy helyen vannak fizikálisan hanem a személyiségük miatt.
2021. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik srác ilyen (hello). Meglehet, hogy annyira bejön a srácoknak a személyiséged, hogy elcsábítod őket. Vagy persze csak ki vannak éhezve és minden lehetőségre ráugranak. Mondjuk legalább egy jól sikerült talit megvárhatnának mielőtt mindenféle hülyeséget hordanak össze. 18/f
2021. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még találkozás után sem tudok szerelembe esni :D szóval nem értem.
2021. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj, hogy ki mutatják a vonzalmat vagy, hogy egyáltalán vonzódnak... De én azt nem nevezném szerelemnek... Az meg megint nyilván más dolog, hogy chaten igenis máshogy viselkedik az ember. Több ideje van át gondolni, hogy mit válaszol és ezáltal szerintem eleve egy sokkal jobb képet ad magáról mint mondjuk élőben. Meg eleve az, hogy még első randin se mondunk olyat egymásnak, hogy "szeretlek". Nem azért mert ez a szabály, csak egyszerűen korai.

#4 igazad van rosszul fogalmaztam, nem minden fiú ilyen. Egy csomó olyan is akad akikkel lehet érdemben ismerkedni és eljutunk a találkozásig.

2021. febr. 18. 13:23
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Mindegy hány évesek, ha fejben gyerekek. Az általad említettek azok, nagyon éretlenek még.
2021. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Tehát pusztán a megnevezésen rágódsz.

Akkor viszont azt is tudod, hogy a "szeretlek", és a "szerelmes vagyok beléd" egész más jelentésárnyalatú is lehet. A "szeretlek" jelenthet egy nagyon mély kedvelést is, ami azért még nem szerelem.


" chaten igenis máshogy viselkedik az ember"

A magad nevében, ha kérhetném! :)


De a megoldás egyszerű: ne valami értelmes, és főleg ne érzelmes embert keress, hanem valami fagyos tuskót, vele biztosan tökéletes pár lesztek!

2021. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Mert a mai kisfiúk nagyrésze úgy látszik menstruál
2021. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert baromira ki vannak éhezve, legalábbis a te alanyaid biztosan. Esetleg tényleg éretlenek.
2021. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!