Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez már beteges ez az internete...

Ez már beteges ez az internetes barátság?

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk, és interneten ismerjük egymást december óta. Én Székesfehérváron, ő Miskolcon lakik, szóval elég messze vagyunk egymástól.

Rengetegszer beszélgettünk, és "beleszerettem". (Nohomo)

Sok dologban el tudunk beszélgetni, sok dologban azonos a véleményünk, jó a humora, és ami a legfontosabb, hogy érdeklődünk egymást iránt.

Valóságban csak az osztályban van 2 barátom, de ők annyira sem foglalkoznak velem, hogy rám írjanak hogy mi van, csak én írok mindig nekik.

Lényeg ebből annyi, hogy már olyanokon aggódok, hogy ne veszítsem el őt, valamint közel akarok kerülni hozzá. (Magyarán mindennap találkozni vele)

Nap minden órában

8-24ig beszélek vele.



2021. márc. 26. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ezen. Élvezd ki. Aztán ha szenvedsz tőle, majd érzed, h beteges. Én nekem is ilyen volt több barátságom neten, és semmi baj nem volt vele, aztán lenyugodtunk, és 10 éve tart egy internetes barátságom, amit mai napig élvezek ha beszélgetünk, de már csak ritka napokon van ez, hogy ugyanakkor online vagyunk.
2021. márc. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretet hiányos vagy, ezért kezdtél el ilyen szinten kötődni ahhoz az emberhez aki törődik veled. Hiszen írtad, hogy az iskolai barátaid nem foglalkoznakveled. Szóval lehet, hogy ez csak ilyen fellángolás, de ha ő is érez valamit akkor lehet, hogy később több is lehet belőle.
2021. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!