Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinedzser gyerekeitek vagy az...

Tinedzser gyerekeitek vagy az osztalytarsaik is telefonoznak a tanorakon?

Figyelt kérdés

Nincs gyerekem, nem jarok mar suliba sem, en egy mezei TikTok hasznalo fiatal felnott vagyok, es most, hogy ujra van oktatas az iskolakban, azt latom napkozben, hogy az osszes live kb a tanorak alatt megy, hallatszodik a hatterben, hogy a tanar probal magyarazni, leadni az anyagot, kozben a gyerek meg a telefonra figyel, beszelget a chattel, a hatterben is akik latszodnak diakok, tok massal vannak elfoglalva, nyomkodjak a mobilt, beszelgetnek egymassal normal hangeron, mintha szunet lenne, de nincs, mert hallom ahogy megy a tanitas :D

Nem 1-2 ilyen videot latok, hanem rengeteget.

Nem vagyok ilyen mai fiatalokat szido ember, en abszolut nem itelem el a hulyesegeiket, de ezt az egyet nem ertem, hogy egy tanoran ez megy.

Ezek a gyerekek mennyire ertik igy meg amit tanulnak? Human targyaknal mondjuk teljesen mindegy, ha otthon bemagoljak a konyvbol amit kell, bar nekem szuleim anno azt mondtak, ok forditva csinaltak, eleg volt oran meghallgatni a tanart, otthon pedig egyszer atolvasni a konyvet es kesz, ha figyeltek az oran, nem kellett otthon orakat tanulni.

Illetve a tanarok hogyhogy nem szolnak rajuk, hogy mobiloznak es beszelgetnek kozben a chatre irkalokkal?


2021. máj. 18. 10:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Telefont kitenni a tanári asztalra? 🙈 Csak én 20 eve érettségiztem és ott dolgozatnal volt ez pár tanárnál
2021. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk ilyen nincsen. Akkor ez vasszigor itt?
2021. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%

Kozepkategorias kozepiskolaba jartam, mi probaltuk titkolni ha nem figyeltunk. Angol oran rendszerint telefonoztam, sorozatot neztem a tanar azert nem szolt mert egyreszt mast nem zavartam, csendben voltam masreszt a tudasom messze magasabb volt a tantargybol mint az a szint amit epp tanitott (eleinte bele kerdezett es mikor latta, hogy nem figyelek megis tudom a valaszt bele nyugodott, hogy engem ez untat es jobb ez igy mindenkinek. Mivel csak jo feleleteim es dolgozataim voltak tenyleg nem erdekelte mit csinalok az orajan amig azzal mast nem zavarok)

A tobbi targynal, ha nem figyeltem akkor aludtam, nyilvan nem elso padban es nem feltunoen fetrengve a padon , meg nem minden egyes oran es nem minden egyes nap...

leraktam az erettsegit 18 evesen, suli mellett is dolgoztam, nem gondolnam, hogy olyan baromi rossz diak lettem volna.

Az orat sose zavartam, tiszteltem ennyire a tanart es a tobbieket.

2021. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk olyan is volt, hogy a padtársam videchatezett órán, vagy befonta az egyik fiú osztálytársunk haját. :D Vagy én infón leginkább olvastam.


A városban nálunk volt a legjobb érettségi átmenési százalék (az 5 iskolából). 90 felett volt. Az A osztályban (nálunk) konkrétan mindenki átment elsőre. Ja, és még egyházi (református) suli is volt.

Szóval ennyit arról, hogy a kevésbe jóhírű intézményekben megy így, vagy hogy befolyásolná a teljesítményt. :)

2021. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk gimnáziumban valamennyire megengedett. Amíg figyelünk. Tehát, ha pl 1 üzenetet elküldünk valakinek, még nem szólnak ránk. Viszont az osztálytársaim nem is használják többet.
2021. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!