Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom 12 . De nővérem szerint...

Lányom 12 . De nővérem szerint tuti már pasiznak a suliba . Én mindig mondom lányomnak tanulás a első abból lesz majd valaki nem a pasizásbol reményeim szerint ő is így gondolja többi lent Ti hogy viszonyultok ehez ?

Figyelt kérdés
Egyik nap nővéremmel sétálunk látok egy elég fiatal párost ölelkezni puszilkodni . Meg is jegyeztem növéremnek ez korai lányomnak ezt nem engedném . Erre mondja 13 éves lenne a gyereke nem tiltaná de csak náluk találkozhatna ha lenne pasija . Ki akadtam ezen ezt mind a 12 éves lányom előtt mondja 🙀🙀🙀 Szerintetek mikortol van az hogy lehet fiúja? Szerintem ezt egy jó pár évig nem lenne helyes kb 16 után már talán de ez olyan nehéz lenne elnézni saját gyerekemtöl
2021. máj. 22. 11:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

12 evesen nekem is volt "baratom", megfogtuk egymas kezet az iskola udvaran, es elmentunk moziba animacios filmeket nezni. nyilvan a "szerelemnek" vege lett, de mai napig nagyon jo baratok vagyunk, nincs ebben semmi rossz.


19L

2021. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
neked hogy volt, kérdező? hány évesen voltál szerelmes? mikor kaptad, adtad az első puszit, csókot?
2021. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha megtiltot csak azt érded el, hogy el fogja titkolni. 13-14 évesen már sokszor pasiznak. El kéne kezdeni felvilágósítani a lányod
2021. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom te is az a tipikus életképtelenségre nevelő buta anyuka lehetsz, aki kocsival viszi az iskolába a gyerekét minden reggel
2021. jún. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!