Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hány éves korukig...

Szülők! Hány éves korukig tartottátok a gyermek napot a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Van két kamasz lányom, ők megkértek, hogy ne tartjuk mert "ciki".
2021. máj. 30. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Kamasznak már én se tartanám. Max olyan 10-12 éves korig.
2021. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Derjaderja ***** válasza:
100%
Én 35 éves vagyok, de még mindig kapok Anyutól vmi apróságot. Hasonlókèpp tervezem.
2021. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Kb 15 éves korunkig kaptunk valami apróságot, mint mondjuk névnapkor, utána addig, amíg nem lett önálló keresetünk, feltöltőkártyát kaptunk. Azóta pedig "csak" felhívnak minket és felköszöntenek.

Szerintem, ha a gyerekeidnek ciki, akkor maradhat, hogy csak egy "boldog gyereknapot"-tal köszöntöd őket és slussz.

2021. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
2-es választ én is írhattam volna. Anyám ragaszkodik hozzá, mondván, mindig az ő gyereke maradok. Szerintem nagyon kedves:)
2021. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk amíg meg nem házasodtam, azaz kb ~25 éves koromig. Nyilván akkor már csak kis csokikát kaptam ajándékba, nem vittek vidámparkba meg ilyenek. :) Szerintem amúgy a te lányaid is csak most tartják cikinek, és úgy érzik hogy attól lesznek nagylányok, ha nem tartják a gyereknapot (amivel nincsen semmi baj), de később ha dolgozni kezdenek vagy egyetemre mennek, akkor lehet hogy ők is szívesen visszahozzák ezt a hagyományt.
2021. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi sose tartottuk, max annyiban, hogy ha épp ráértek a szüleim (hétvégén is gyakran kellett dolgozniuk), akkor kinevezték az aznapi fagyizást gyereknapinak (egyébként rendszeresen jártunk sütizni, fagyizni, persze ilyenkor is jólesett).
2021. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az 50 éves anyukám is kapott csokit a 80 éves szüleitől, mondván, amíg a szülő él, addig a gyerek gyerek. Én is kapok, pedig 42 éves vagyok.

A gyerekeimmel én is így tervezem, de pl. az unokaöccsök/húgok már 17-18 évesek, ők idén már nem kapnak.

2021. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámék már gyerekként is csak akkor tartották ha éppen kértünk valamit és akkor azt mondták, hogy oké, gyereknap van. A nagymamámtól viszont a mai napig kapunk valami apróságot. A gyerekünkkel is így tervezzük, ünnepelni fogjuk amíg élek, hiszen mindig a gyerekem lesz, de a módja nyilván vátozni fog. Így kicsiként még nagyobb feneket kerítünk neki, és kamaszként is igyekszünk majd az igényeikhez igazítani, ha ciki lesz az ünneplés akkor csak valami jelképessel, pl kicsi ajándékkal.
2021. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Mindig kapok anyumtól valami apróságot.

17/l

2021. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

34 èves vagyok saját gyerekkkel, mégis megemlékeznek a szüleim..


Sosem kaptunk “ajándékot”

Fagyiztunk vagy ilyenek

2021. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!