Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyerekeiteket akik...

Kamasz gyerekeiteket akik 12-14 evesek, hogy fogjatok vissza a kozossegi oldalakon? En mar nem tudok mit tenni csak a telefont elvenni mert folyton a tiktok es tinder megy a lanyomnal.

Figyelt kérdés

Normalis ertekrendu csalad vagyunk, megis a lanyom mintha egy mini pr.i lenne a neten. Fel nem tudom fogni, hogy miert +16 pasik erdeklik, mert hogy keresi az igazit.

Nem tudom mit csinaljak, nem tudom eltiltani a kutyuktol mert ezen tanul, folyamatosan igy kapja a feladatokat sok mindent

Az apjaval allandoan veszekednek emiatt de velem is.


2020. máj. 30. 00:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Biztosan már nem szűz .
2020. máj. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon nem mindegy,hogy 12 eves vagy 14 gyérekről van szo szerintem. De tinder?komolyan?

Miért nem korlatozzatok a telefonjan, hogy mit tölthet le, nezhet, mennyi idot hasznalhatja.

Egyebkent en beszelgetnek vele egyet.

2020. máj. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

A Tinder alapvetően egy szex társkereső, amit manapság már tartós kapcsolat keresésre is használnak, de az eredeti funkciója miatt csak 18 évben felüliek regisztrálhatnak rá.

Mindenképp korlátoznám a telefonját, ki tudja milyen beteg fickók írhatnak neki, a fiatal, naiv lányokat könnyen lehet manipulálni, átverni. Lehet már meg is történt a baj, de jobb erre nem is gondolni.

2020. máj. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Nézd a jó oldalát. 15 évesen lesz egy 50-es párja.
2020. máj. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

Képzelem mennyire lehet normális az értékrendetek, ha a tiktokra meg a tinderre menekül előletek. Én magamba néznék a helyedben, nyílván nem fogsz.

A tik tok inkább feszültségoldásra jó, tinderen meg nyílván a figyelmet meg az elismerést keresi.

Nagyon nincs javaslatom, mert a kérdésesd alapján te vagy a túlkorlátozó személy az életében, ez csap át a másik oldalon a túlzott online tevékenységbe. Alapjaiban kéne változtatni a család működésén, de egy komoly önismereti tanulás sem ártana a szülőknek, de persze ha ennyire zavar, csak vedd el a cuccait.

2020. máj. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha visszagondolok a saját kamaszkoromra, én sem voltam jobb, mint a lányod. Ugyan akkor még nem volt közösségi média,cserébe élôben kacérkodtunk a fiúkkal. 12 évesen biciklikkel bandáztunk, volt a fiú meg a lány banda. Hivatalosan utáltuk egymást és ôsellenségek voltunk, de igazából dolgoztak a hormonok. Mind a két oldalon. 13 évesen lett egy 16 éves plátói szerelmem. Nem lett belôle semmi, de legalább volt kiért bemenni suliba. 14 évesen pedig megláttam egy MetalHammer újságot. A címlapon Eric Adams a Manowarból. Guglizz rá. Cseppet sem 14 éves kislánynak való. Akkor kb.40 éves volt Eric. Hát én megvetettem az újságot. ;) meg aztán a kazettát is, amit promóztak, és rongyosra hallgattam. Kb.folyton be volt dugva a fülem. Nem tiktokon lógtam, hanem a walkmanen. Végül 16 évesen lett elôször barátom. Aztán egy másik 17 évesen. Ô még mindig megvan. Most vagyok 31. Én is álmodoztam, flörtöltem kamaszként, megvolt a magam álomvilága. De nem lett belôlem prosti.
2020. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Még eszembe jutott pár dolog: anyukám azonnal kihasználta, ha épp levettem a fülest és beszélgetést kezdeményezett. Beszélgettünk, nagyon sokat. Fiúkról, lányokról, szexrôl, védekezésrôl, menstruációról, az igaziról, az aktuálisról. Általában anya kérdezett, és hagyta, hogy elmondjam a véleményem.

Ha még nem ismered, ajánlom figyelmedbe a "hormonmentes" youtube csatornát. Szuper felvilágosító videók vannak rajta. Menstruáció, szex, fogamzásgátlás, szülés, általában a női ciklus. Nézzétek meg együtt a videókat. Egyrészről te is hallhatsz újdonságot, másrészről megtudhatod, mennyire van képben a lányod, harmadrészt addig sem a tinderen lóg. Az meg teljesen oké, hogy az igazit keresi. Persze tudjuk, hogy párszor arccal fog zuhanni a betonra, de ez hozzá tartozik. Határozottan jobb, mintha kósza numerát keresne.

2020. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Tinder 12 évesen?! Lehet nagyon le vagyok maradva. De nekem egy 40 éves férfi ismerösöm szokott ott szexpartnert keresni. Mi a frászt csinál ott egy 12 éves?
2020. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

A Tiktok-ban semmi pláne nincs. Mi anno YouTube-on néztük a hülyeségeket, most meg erre van egy külön alkalmazás. :D


De a Tinder-t én se értem. Úgy értem, hogy mindketten (kis)tinik, így már érdeklődnek az ellenkező nem iránt, de a Tinder még így is sok. Nálunk az ilyen 17 évesen jött be. (Csak húzogatás volt)


Ha a 14 évest a +16-os fiúk (azok nem pasik, hanem még fiúk) érdeklik abban semmi meglepő sincs. A 12 éves meg szerintem csak utánozza a nagyobbat.

2020. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

2. válaszoló vagyok.

Oszinten nem tudom mi volt olyan a valaszomban, ami miatt ennyire le lettem pontozva🤷

2020. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!