Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves gyerek ihat szerintete...

13 éves gyerek ihat szerintetek cappuccino-t?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 20:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%

hát én úgy emlékszem, hogy a zacskón az van cikóriából készül, pont mint a maci kávé, ami már 2 éves gyereknek adható- úgyhogy szerintem igen.

De persze ne kövezzetek meg, ha tévedek. Nézd meg a zacsit, miből van.

2010. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj,de ha vodkát kérdeztél volna,akkor elgondolkodom. És arra a megállapításra jutottam volna,ha otthon kóstolja meg engedéllyel,akkor jobban jár,mint ha egy buliban titokban , egy üvegtől lángralobban a gyomra.

Szerinted mi baja lehet tőle?? Felmegy a vérnyomása,vagy teherbe esik????

2010. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
nagymamám állandóan azzal kínál szerintem igen
2010. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
persze én is 13 vagyok és gyakran iszok
2010. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
82%
Persze, hogy ihat, velünk az általános suliban is itattak cappucinót háztartástan órán.
2010. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%

Persze:)

Én is szoktam inni:D

13/L

2010. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
62%

Persze!

De vigyázz,nehogy függő legyél!


Én is szoktam inni.Bár nálam a szokás azt jelenti,hogy iskolaidőben amikor rengeteg dolgom van és nem pihenem ki magam éjszaka akkor reggel megiszok egy cappucinót,hátha jobb lesz...Van amikor napi 5-6 órát tanulok,mellette kézi edzés és még otthon rendet tartani a szobámba,mosogatni,felseperni,felmosni vagy amit éppen segíteni kell.Nap végére kész hulla vagyok.Pedig általában suli időben 7-7,8 max. 8 órát alszok.

15/L

2010. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem igen. Legalábbis én imádom :D


13/L

2010. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
úristen. mér ne ihatna?
2010. aug. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ihat. A cappuccino nem olyan minta vodkát akarna! :D Képzeljétek én elmentem a nővéremmel a huszadikára de végül nem ott kötöttünk hanem az utca másik oldalán egy szórakozóhelyen. Odaültünk a pult elé a bárszékre. Először csak kólát ittunk, utána kikönyörögtem a tesómtól hogy vegyünk sört. Megittam 2 pohárral. Utána kimentünk onnan találkoztunk két ismerőssel, visszamentünk, beültünk ott a szórakozóhelyen egy szobába(olyan társalgó féle ahol vannak asztalok, székek, kanapé, fotel, kisasztal) Ott még megittam a többiekkel olyan hosszú pohárból citromos sört 1,5 pohárral. És jé, semmi bajom nem lett tőle! Pedig csak 14 vagyok és lány!
2010. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!