Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Alul leírom a szitut, tudom h...

Alul leírom a szitut, tudom h most nemtudtok erre így mit mondani deMicsinjak, ami esertlegpicitsegítene a helyzeten?

Figyelt kérdés

szóval felmentem 1ik haverommal egy másik ghaveromhoz és ott begyújtottunk egy vizipipát.Először tettünk bele almás dohányt, de az nem ízlett ezért tömtünk egy újat.Abba RedBullos dohányt tettünk, és azt én meg a haverom(nemaz akihez mentünk) azzal elpippantottuk, mert haveromnak(akihez mentünk) annak nemízlett.Aztán lementünk trambulinozni, és ott voltunk 1 órát, és a végén már kb alig volt erőnk felállni, aztán ballagtunk, és utna haverommal(nemakihezmentünk) elindultam hazafelé, és közben kifilóztuk, hogy a trambulinután kezdődött ez a belassulás, és ő azt látta, hogy a bullos dohny külön volt a többitől rakva...végül rájöttünk hgy mi befüveztünk.

tudnátok vmit tanácsolni?életem 1. fűje


2010. aug. 25. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

mi a kérdés?

be vagy tépve. és?

2010. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

mi a kérdés? aludj egyet holnap nézz vissza és tedd fel még egyszer a kérdést mit szeretnél megtudni.

ui: az irásoddal is kezd valamit mert borzalmas....

2010. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, az írása csak az állapotának a mellékhatása :-DDD

aludd ki magad :-)

2010. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

xD

hátlehet....

okés akkor kialszommagam......

2010. aug. 25. 19:25
 5/16 A kérdező kommentje:

ammeg azakérdéshogy

mivel segíthetnék mstígy magamon....

ammeg most füveztem életemben először

2010. aug. 25. 19:26
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Ezt nehezen hiszem el...
2010. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
pedig igaz
2010. aug. 25. 19:28
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Ha igaz, akkor sem történik semmi. Majd alszol aztán jól is vagy...


utolsó

2010. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Igyál sokat,egyél sokat,aludj egyet.Aztán legközelebb szagold meg mit tömsz a pipába.:DDD
2010. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

haverom tömtexD

de yo5let

2010. aug. 25. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!