Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Komolyan ennyire szokványos,...

Komolyan ennyire szokványos, hogy 12-13-14 éves emberek még a szüleikkel alszanak?

Figyelt kérdés
Most már értem a magas válási statisztikákat. :D
2021. jún. 17. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Hol szokványos, nem hiszem, hogy az.


Olyat már hallottam hogy pl valami miatt fél egy 13 éves lány, bántja valami, suliban van gáz, bantják és olyankor 1-2 estét igényli hogy ne egyedül aludjon, de szerintem ez természetes kell hogy legyen. Viszont ez visszaállt pár nap múlva és egyedi eset.


Ki alszik állandóan Ennyi idősen a szüleivel?

2021. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Hát ezt honnan vetted? Sztem inkább szokatlan, ritka
2021. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem szokványos. Ritka,mert ilyenkor már a gyereknek igénye van a magánszférára. Az viszont gyakori,hogy 7-8 évesen még igen. Én sem tartom helyesnek,bár nem a szülők szexuális élete miatt. Gondolom a válási statisztikákat erre értetted.Azt meg lehet oldani máshogy is.
2021. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk is volt ilyen, öcsém aludt anyáékkal 12 éves koráig, én meg mamámmal 13 éves koromig (10 évig)

Nálam az volt a gond, hogy féltem a sötétben egyedül, de anya mindig magamra hagyott (elvégre volt egy csecsemő testvérem, meg egy apám), ezért átmentem mamámékhoz, hogy ott aludjak és nagyon megszoktam az ottani ágy kényelmét. Viszont, amikor már beindultak a kamasz hormonjaim és nem csak rendszertelenül, hanem nagyon gyakran akartam maszturbálni, éreztem, hogy nekem kell erre egy hely, ahol egyedül vagyok, elvégre nem foglalhatom el a fürdőt örökké.

Öcsém pedig hasfájós volt, sokat kellett simogatni a hasát, hogy elaludjon, máshogy nem ment.

Így, lényegében talán tesóm tönkretett egy házasságot és én is egy másikat, bár az addigra már tartott 32 évig és elvileg papám nem a hűségéről volt híres régen se. Mamám azóta nem él, úgyhogy nemigen hozták helyre a dolgaikat az elmúlt 6 évben, mikor már nem aludtam ott.

2021. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem elég fura lenne, nyilvan ha beteg vagy valami komoly lelki problemaja van akkor oke de amugy nem ertem.
2021. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk két lány van már nagyok. De mikor ilyen koru volt a nagyobb ő igényelte még a mellé fekvést és az együtt alvást. Még 14 évesen 8.osan is. Ha meg elöbb kijöttem a szobábol mert azt hittem már alszik, hulla voltam és már én is aludtam volna akkor mindig megkérdezte. "Apa hova mész?" De ha anyja feküdt mellé azzal is ugyan ez a műsor ment. Kisebbik szinte 11-12 éves korátol egyedül alszik.

Rokon nagyfiú szintén 14 évesen is még befeküdt az anyja mellé éjjel ha felébredt és odabujt hozzá.

De ennek ellenére nem gondolnám, hogy ez a trend!

2021. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen korú gyerekek rosszabb helyeken már egymással alszanak.
2021. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még anyámmal egy szobában, de külön ágyban aludtam 18 évesen is. Pusztán azért mert apám befoglalta a nagyobb szobát magának még baba koromban, aztán különböző kifogások miatt úgymaradt. Eléggé utáltam a helyzetet, szerintem ez nem normális.
2021. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 12 eves koráig, bár kulon ágyon aludt a fiunk velunk egy szobában. Aztán kiraktam a szobájába, nagyon mérges volt rám, nagynehezen megszokta. Viszont aztan 16 évesen 1 evet kulon lakott tőlünk (suli miatt), majd 19 éves korára már dolgozni kezdett, fosulira jár, és külön is költözött teljesen. Nagyon önálló lett. Ennek ellenére szerintem egy gyerek szokja meg a sajat szobajat már kicsinek.
2021. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egy itteni kérdésben olvastam, sok válasz volt, és mindenkit lepontoztak, aki azt írta, hogy ennyi idősen nem normális a szülővel aludni.
2021. jún. 18. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!