Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves vagyok, jól tanulok...

15 éves vagyok, jól tanulok és nem vagyok az a szokványos cigis hülye fiatal. Viszont most fogok ballagni és sajnos így tél végére nagyon fehér lesz a bőröm. Szolárium?

Figyelt kérdés
Amúgy is fehér börű vagyok,nehezen barnulok. De a ballagsomra szeretnék egy kis színt..szerintetek elmehetek 1x-2x szoláriumba 2-3 percre,vagy inkább hagyjam?
2013. márc. 30. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Én egyáltalán nem tartom hátránynak, ha egy lány bőre nem barna... Szerintem hagyd a francba, de te tudod.:)

16/f

UI: Feltételezem, hogy lány vagy, ugye? Mert ha nem akkor no comment.:D

2013. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. márc. 30. 20:31
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Sokkal természetesebb és szebb színt érhetsz el, ha karotin kapszulát szedsz (DM-ben kapható például), és óvatosan adagolod magadnak a szép tavaszi napfényt... ha eljön a tavasz. :)


Vagy olyan testápolót használsz, ami enyhén bőrbarnító hatású.


Így nem fogsz leégni, nem károsítod a szép fiatal bőrödet, és megspórolsz sok időt és pénzt, hisz sem a kapszula, sem a testápoló nem nagy tétel.

2013. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
1x-2x 2-3 perc az értelmetlen. SEMMI nem fog látszódni belőle. Azt tudom ajánlani h ballagás előtti két hétben 3 naponta befekszel 10 percre csokicsövesbe. Akkor kapsz egy szép barna színt. Én is ezt csináltam szalagavató előtt mert nekem is nagyon fehér a bőröm és szörnyen festettem a fehér ruhában :DD
2013. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a csudába. Én az esküvőm előtt határoztam el, hogy elmegyek szoliba, mert hiába napoztam nem lett színem, kb. 2 hónappal már az esküvő előtt elkezdtem járni. (már nem tudom hogy van, de asszem először heti 1X5 perc és fokozatosan lehet növelni) Na mindegy szóval szabályosan jártam ahogy a kozmetikus tanácsolta és semmi színem nem lett.
2013. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Annyira bírom az ilyen kérdéseket:) Elmondanád,hogy mi köze a szoláriumhoz az,hogy,hogy tanulsz vagy,hogy cigizel-e??Mindegy:)

Szerintem hagyd,ha jól érzed magad így a bőrödben fölösleges roncsolni a bőrödet. Az 1-2 alkalmas pár perces szoli semmit nem fog használmi. Szerintem fölösleges lenne elmenned,de ahogy érzed:)

2013. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szolitól tiszta folt lett a bőröm,nem ajánlom,ne tedd tönkre a bőröd.:)
2013. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges, nekem elég fehér a bőröm, de nem járok szoliba, mert nem tartom túl egészségesnek. Akkor már inkább napfény (mértékkel, és nem a déli órákban). De én szerencsés vagyok, mert nekem a világosabb bőr nagyon tetszik :)
2013. márc. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A napfényt mértékkel nyárra írtam, nem mostanra :)
2013. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

A szoliellenesek úgyis azt írják, hogy ne menj, mert káros :)

Szerintem egy önbarnító krém sokkal károsabb, rengeteg vegyi anyag van benne, amik a bőrön keresztül felszívódnak és ki tudja mit okoznak...

Én a helyedben heti 1-2x a min. hosszra bemennék, de csakis a legújabb, legkorszerűbb szoliba és lehetőleg állóba.

Viszont minden szoli előtt egy nagyon alapos bőrradírozás szükséges, úgy nem leszel foltos, utána pedig bőséges hidratálás kívül-belül.

2013. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!