Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire szokványos, hogy...

Mennyire szokványos, hogy ennyit erősödik a teszt?

Figyelt kérdés

Elvileg 48-72 óránként duplázódik a hcg szint. A két tesztem között 24 óra telt el.


[link]


2018. febr. 11. 07:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Az első nem várt előtti nap, a második nemvárt napján. 25-ös erössegű teszt mindkettő.
2018. febr. 11. 07:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális! :) Gratulálok!
2018. febr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, a tesztek nem mérik a hcg szintet. Teszem azt 120as hcg és 2563as hcg mellett is lehet tök egyforma erősségű csík :D Mivel 25ös a teszt a felett már nem számít az erőssége. Nekem pl sose volt egyforma erős a két csík és még is anyuka vagyok, semmi jelentősége. Párom keresztanyukájának meg soha nem volt pozitív tesztje. Még is anyuka. (bár ez ritka eset)


Örülj neki, hogy szépen erősödött, egyébként nem várt napja után mindig erősebb. Nekem nem várt napjáig nagyon halvány volt utána lett normálisan látható két csík.


Terhes vagy és ennyi. Nem vársz se ufo-t, Ikreket sem biztos, hiszen bármi lehet :D

2018. febr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm 😊😊
2018. febr. 11. 08:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Két hét késés után délután csináltam tesztet, gyönyörű pozitív volt! Másnap reggel első vizeletből halvány pozitív lett! Az erősség nem jelent semmit! Gratulálok a babához! 😊
2018. febr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vizelet töménységben is múlik. Amúgy gratulálok!
2018. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 😇😇
2018. febr. 11. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!