Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Édesanyám nem szeretne elenged...

Édesanyám nem szeretne elengedni koncertre. Hogy lehetne mégis megenyhíteni?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy csak bandával engedne el, de összvissz 3 barátom van, de egyikse szereti azt a zenét, amit én. Most mondjak le a koncertezés élményéről ? :( Volt valaki ilyen helyzetben ?
2010. aug. 25. 22:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
79%

megint az első vagyok.

már nagyon sokat okoskodok nade mind1 :D

ennél van keményebb műfaj is, esetleg ha anyukáddal mennél, lehet 'megalázó' vagy valami, de ha nagyonnagyon szeretnél elmenni.

meg neked is megkell értened hogy végülis nemegy hétköznapi műfajú együttest mennél el meghallgatni :D

2010. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Nem érzem anyukámat gáznak, sehol sem.

Az tény, hogy nehez fogadta el az ízlésemet, de mára már megbékült vele. Azért 52 évesen nem hiszem, hogy power metálra headbangelne (vagy legalább is élvezné :P).

2010. aug. 25. 23:09
 13/33 anonim ***** válasza:
89%

nekem is mindig mondta hogy kapcsoljam ki ezt az 'üvöltözős zenét' de van ami tetszik neki ami ilyen dallamosabb. mondjuk szerintem ez az epica tetszene neki. de amúgy ők voltak hegyalján, nem?

engem tavaly pl már engedett fesztiválozni szal hajrá :)

2010. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Igen, annyira szerettem volna elmenni Kamelotra is. NAgy kedvencem, össze is gyűjtöttem a pénzt.

De: Nem kislányom, csak ha valakikkel mész !

Megy egyedül nem jó. Kár, hogy nincsenek metál szerető barátaim :(

2010. aug. 25. 23:13
 15/33 anonim ***** válasza:
85%
na ha látod hogy ilyen sűrűn jönnek akkor talán várj. vagyha jóllátom akkorinkább barátokkal van a gond. és milenne ha ismerkednél valamilyen közösségi portálon? vagy ha most mész új suliba ott tuti lesz olyan aki ilyen zenét vagy legalább metált hallgat : ) és akkor megismerkedhettek.
2010. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Most megyek tizedikbe és mindeki Lady Gagát meg az ilyen mostani "menő" zenéket sztárolja.
2010. aug. 25. 23:17
 17/33 anonim ***** válasza:
85%

hát akkor vagy ismerkedsz a neten, vagy nemtudom megszeretteted a zenét valamelyik barátoddal. nagyonsok ismerősöm van aki ilyen discoról áttért keményebb zenére. :)

de anyudnak igaza van többen menjetek, egyedül semmiképp ne menj.

2010. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Hát igen, valamit muszáj csinálnom, mert ez így nem jó.

Na, én elteszem magam holnapra.

Köszönöm a válaszokat !

2010. aug. 25. 23:23
 19/33 anonim ***** válasza:
78%

ilyenkor áldom anyám gondolkodásmódját. nekem soha nem kellett előre megbeszélnem hogyha elmegyek valahova.(ha akartam menni akkor csak egy ok-t mondtam a haveroknak és utána jelentettem be otthon hogy csá!)

és a legnagyobb esélyed arra hogy haverokat szerezz koncertezni a koncerten van:D ha nem engednek el az szoppás

16/F

2010. aug. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

hat en edig tankcsapdan voltam :D apam is ott volt .. nem zavart az terem masik vegeben volt xD

idosebbekkel nem tucc beszelni ? akikel joban vagy es tudod hgy rokkerek ? mas megoldas nem nagyon van ... mostanaba enis inkab idosebbekkel vagyok (18-19-20 evesekkel) , ők meg zenet halgatnak !


15/F

2010. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!