Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél édesanyám is velem...

Szülésnél édesanyám is velem lehet? Nem fognak dilisnek nézni, hogy a párom helyett ő van ott? :-)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed anyukád tudna jobban megérteni és segíteni, akkor miért ne lehetne ott?

Nem te lennél az első, aki az édesanyjával szül.

A személyzet meg nem szólhat semmit, bárkit vihetsz (1 személyt), aki elmúlt 18, közel áll hozzád és szeretnéd, hogy bent legyen!

2011. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ott lehetett volna bárki, úgy volt, hogy anyukán és a férjem lesznek bent, aztán az utolsó pillanatban kiküldtem őket, fogalmam nincs miért tettem:)
2011. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy néznek majd dilisnek, ne aggódj!

Az a lényeg, hogy neked jó legyen!

2011. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan csajjal szültem együtt, akivel az anyósa volt bent - mind a háromszor!

Azt viszel magaddal szüléshez, akit TE szeretnél.

2011. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sok ismerősöm az anyukájával szült, Őt kérte meg. Ez nem ciki,hanem ha neked így jó, akkor nyugodtan!
2011. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
NEkem édesanyám s párom is bent volt. Nem néztek dilisnek:)
2011. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Én anyukámmal szültem és nagyon jó volt,sokat segített,ő tudta mit élek át,egy férfinek ezt nehéz átéreznie.
2011. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nálunk is úgy volt,ha a férjem nem jön be,akkor anyukám lesz bent.de végül császár lett.
2011. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem néznek dilisnek. Nekem a férjem volt bent, úgy terveztük, hogy anya is bejön, de én nem szerettem volna, így szegény kint ragadt. Utólag kicsit sajnálom, hogy megfosztottam ettől, de akkor és ott a legkevésbé sem érdekelt. :(
2011. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondtam a szülés a nőkre tartozik, így anyukámmal osztoztam a fájdalomban és az örömben. :) Örülök hogy így döntöttem.
2011. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!