Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 eves vagyok es kiderult...

16 eves vagyok es kiderult hogy lesz kistestverem . Azoknal akiknel ilyen nagy a korkulombseg nem lehetbaj? Nem tudom felfogni hogy lesz hisz edesanyam 43 eves . Azert ide irok mert tudom itt nem tinik fognak valaszolni hanem felnottek

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 10:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvéremék között 18 év van. Másik unokatesóméknál 14 év korkülönbség. Semmi bajt nem látok, ugyanúgy szeretik egymást, a szülők ugyanúgy foglalkoznak a nagyobbakkal, és a pici összeis hozta a családokat mégjobban:)
2011. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jakupcsek két fia és a most 3 éves kislánya között 20 és 23 év korkülönbségek vannak, és imádják egymást. Mitől félsz a legjobban? Nem örülsz neki?
2011. szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nem kell félned semmitől, ha lány vagy durván szólva gyakorolhatod egy kicsit az anyaságot ha majd neked is lesz már "érettebben " kezeld a helyzetet ez csak pozitiv lehet neked
2011. szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én most vagyok 21,szintén 16 éves voltam,mikor kiderült,hogy lesz még egy hugicám. 2,5 év van köztünk a nagyobbik húgommal, a kicsivel pedig 16,5 év. Én nagyon vártam és örültem neki.Támogattam anyuékat,mert közös volt a döntés,viszont a húgom az tiltakozott,heteken át "tüntetett",haragudott anyuékra,de aztán lassan megbékélt. Én talán azért is vártam,mert már idősebb voltam és a rokonságban sok helyen jött kicsi a nagyok mellé(a 2. házasságból). Nálunk nem volt 2. házasság,egyszerűen jött a kishugi,mi pedig vártuk.Azóta persze a nagy húgom aki mindig ott van a kicsi nyomába,viszi cirkuszba,meg vidámparkba,és megpártolja,ha baj van,szóval szerintem köztük a vártnál sokkal jobb a viszony.Én már elköltöztem otthonról,így talán ezért sem olyan szoros a kapcsolatunk,mint nekik kettejüknek.Ha bármi kérdésed lenne,vagy csak beszélgetnél írj privit!

2011. szept. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én pont 16 voltam mikor anyukámék bejelentették, hogy ...

A tesóim 18 és 20 --> szóval van korkülönbség itt is :D


Nagyon klassz! Mi nagyon örültünk neki, és jó vele, igaz már 12 éves. Igazából neki a legjobb!!!!

DE mi is nagyon élveztük a babázást.

Egyet ne hagyj, ha lehet. Hogy mikor nagyobb lesz, mindig rád testálják. Ha szívesen vigyázol rá az más, de azért nem mindig neked is lesz életed, de még milyen.


Sok boldogságot!

2011. szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányaim között 17 év 2 hónap van.Imádják egymást.Reggel már ébreszti a nagyot,vannak olyan dolgok,amiket ők ketten együtt csinálnak.Pl:a haját csak a nővére moshatja,utána maníkűrőznek,lábat festenek.Nagyon fogod szeretni,ebben biztos vagyok,főleg,ha majd elkezd beszélni.Néha én irigykedem,mert úgy érzem jobban szereti a kicsi a tesót,mint engem.Persze a tesó engedékenyebb,nekem kell szigorúnak lennem.

Jó babázást!

Egy 20 és egy 2.5 éves lányzó anyukája.

2011. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egy lassan 2 gyermekes anyuka vagyok testvér területén sajnos negatív tapasztalattal. Köztem és a legkisebb húgom között majdnem 25 év a kor különbség. Azért írtam, hogy sajnos mert anyám 46 éves létére túl 3 szülésen 8 hónapos terhesen ment először vizsgálatra, mondván "nem tudatosult benne a terhessége". Aztán meg azt mondta, hogy már az elejétől fogva tudta. Szóval se vérvétel, se ultrahang, semmilyen terhesgondozáson nem vett részt az első 8 hónapban. Elméletileg egészségesen született, de másfél éves és kapaszkodás nélkül még megállni sem tud egyedül. Ha fogják mind a 2 kezét akkor tud járni, egyedül nem. Nem viszik el orvoshoz mondván, hogy "nincs annak semmi baja". Szóval ha édesanyád minden vizsgálaton részt vesz akkor szerintem nem lesz baj. Sokkal idősebbek kellő odafigyeléssel szültek egészséges babát. Gratulálok a testvéredhez!

Jó egészséget!

Egy gyönyörű 2 éves és egy 21 hetes magzat anyukája

2011. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
igazabol attol felek hogy itt fog nekem sirni ejszaka aztan en egesznap suliba leszek es nem fogok tudni aludni tolle mondjuk en nagyon szeretem a kisgyereket es igen lany vagyok es egyben az ajo legalabb leszalnak rolam es nem velem fognak torodni hanem a picurral eddig egyke voltam nah ez most megvaltozott reme;em lany lesz mert akkor en adhatok neki nevet
2011. szept. 8. 10:30
 9/18 anonim ***** válasza:

Most anyádért aggódsz, vagy magadért? Csak nem vagy féltékeny már előre? Remélem nem. Én 38 évesen szültem, és elküldtek magzatvíz vizsgálatra. Helyi érzéstelenítéssel átszúrják a hasfalat egy nagy tűvel, és mintát vesznek a magzatvízből. Ebből genetikusok ki tudják szűrni, nem szenved-e valamilyen genetikai rendellenességben? Nem fájdalmas az egész, én, aki beszari vagyok, egész jól viseltem. És egy hét múlva közölték, hogy lányom lesz. (Plusz még ezt is biztosan tudja az ember.) Amniószkópiás vizsgálat - ez a neve.

Szóval, ne aggódj. Én tényleg egy egészséges leányt szültem. Idősebb korban nagyobb az esélye annak, hogy leány gyermek születik. Én örülnék egy hugicának (már ha nem ilyen öregasszony lennék).

Amúgy a gyerekek, kamaszok azt hiszik, hogy a szülők 43 vagy 50 évesen irtóra öregek, és ők már nem ismerik a szexet, de ki kell ábrándítsalak, bizony ők is emberek. Sőt, ebben a korban már nem paráznak semmitől, ilyenkor már nyugodtabban tudják csinálni. Ez természetes dolog, ezért ne haragudj rájuk.

2011. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
utolso nagyon sajnalom :(..anyuval ilyen gond nincs tehetne minden heten menne vizsgalatra mind ahogy kiderult 5 honapos es pfu de merges lettem hogy eddig ezt titkoltak ugy buntudatom van mert mielott megtudtam nagyott veszekedtem vele nah ha tudtam volna nem lettem volna olyan "nagyszaju"
2011. szept. 8. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!