Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akik magánúton mentek fogszabá...

Akik magánúton mentek fogszabályzásra a gyerekkel mennyibe került a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez sokmindentől függ. Igazából én arra lennék kíváncsi, hogy a kettő között/magán, tb támogatott/sok e a különbség. Az orvosunk egy magánorvost ajánlott, ezért nem is adott beutalót.

2021. jún. 25. 05:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Osztalytarsam 5-6 eve 200+ E-ert csinaltatta. Nekem sztk volt, a legnagyobb tetel talan az ejszakai fogszabi volt, ami 26 E-be kerult. Orvosa valogatja egyebkent. Szomszedban a csajnak a brikett a fogarol allandoan lejott. Nekem soha es nem is rohadt ki alatta az evek alatt, pedig majd 2 evig fix volt. Pesten a Rottenbiller utcaba jartam - soha nem volt veluk problema.
2021. jún. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Manapsag 1-1,5 millio kozott van mindennel mire vegeztek, ez tobb evre termeszetesen. Fogorvos mondta, o az allamit ajanlja, plane ahol 2-3 gyerek van.
2021. jún. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem mindegy, hogy milyen az sztk-s fogorvos munkája. mi sosem járunk a körzeti sztk-ba mert hentesek. Hiába lesz olcsó a fogszabályzó ha kirohad alatta a fogad

Ezért is mentünk magánúton pestre Dr. Mayer Csabához, 1millió körül volt mikor lekerült a fogszabályzó + fél millió az átlátszó sínek a trainerek.

2021. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Éjszakai van neki 1 éve, röntgen, készülék + havi igazítás eddig kb 200 e Ft. De még sok év áll előttünk.
2021. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem végül tb támogatottan lett, de eleinte voltunk magánorvosnál is. Pár éve, a sima fém fogszabályzó 170-180 ezer forint volt ívenként, az aminek átlátszók a brekettjei, az pedig 200 ezer körül volt. Mintavétel+röntgen kezelési terv nekünk 10 ezer forint volt és általában kell fizetni az állítások alkalmával is valamennyit, hallottam olyat, ahol 5000 forint volt, valahol 10 ezer. Levétel nem tudom mennyi.

Azért szerintem 1 milliót megközelítő összeggel kell számolni. Ja meg még utána jön a kivehetős készülék.

2021. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös válaszoló vagyok, kihagytam, hogy sokáig tb támogatott rendelőben voltam, aztán külföldre költözés miatt magánba kellett mennem. A tb-s helyen is normális volt a fogorvos, jól dolgozott, annyi volt a különbség, hogy a magánrendelőben sokkal rugalmasabbak az időpontok tekintetében is (nincsenek annyian), hamarabb is kaptam időpontot, gyorsabban, gördülékenyebben mentek a dolgok.
2021. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Igaz, nem gyerek, hanem én, 5 éve csináltattam belső fogszabit (6 fogra), vizitekkel együtt 250 ezerből megvolt.
2021. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Andi80018 ***** válasza:
A fiamnak éjszakai lesz, 25 volt a terv, és 90 a szabályzó
2021. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
340 ezer volt a két alsó-felső szabályozó, utána 3 évig havi 5000 az ellenőrzés és 80 ezer volt az éjszakai.
2021. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

10 eve, 300 volt az also felso egyutt, es havi 10 az igazitas. 5 evig volt fent.

Sztkban 40 korul volt akkor also felso egy osztalytarsamnak, szoval nagyon nagy az arbeli kulonbseg

2021. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!